Bulvár

Natalie Kocab má nové album

Natalie a Jiří21. 5. představila Natalie Kocab v rámci svého Premiérového koncertu v pražské MeetFactory svůj aktuální hudební projekt Walking on the A-bomb, na kterém autorsky spolupracovala se známým českým hudebníkem, frontmanem skupiny Southpaw a synem Jana Buriana, Jiřím Burianem. (známý také jako Gregory Finn)

Nejednalo se však o standardní křest desky, ale křest projektu.

Překvapující byl pro hosty již první moment při vstupu, kde byly v prodeji originální kazety s audioobsahem šesti písní prezentujícími tvorbu nadcházející desky Walking on the A-bomb. Měli tak jedinečnou příležitost ukořistit Nataliinu muziku s předstihem, protože stejnojmenné CD (přestože již je hudebně zpracované) bude vydáno a na trhu se objeví až na podzim 2010.

Hudební produkce stylového spektra electro-downtempo-tropical se rozpínala v atmosféře od pohodového chilloutu až po industriální, zvukovými efekty a groovy dominující taneční party. Po boku osobité frontmanky vystoupila na podiu kapela složená z éterické smyčcové sekce - v podání houslistky Anežky Bzirské a cellistky Terezie Kovalové - a živelně multifunkčního Jiřího Buriana. Koncert provázely a umělecký vjem obohacovaly i speciální vizualizace a projekce.

S ohledem na fakt, že před samotným křtem projektu neměla veřejnost možnost setkat se s Nataliinou muzikou na cd nebo intenzivně z rádiových rotací a nevěděla tedy, co může od produkce očekávat, účast fanoušků na koncertě zásadně předčila střízlivá očekávání pořadatelů.

Během koncertu pokřtil „kazetový artefakt“ blízký kamarád Natalie a jeden z hlavních leaderů klubu MeetFactory - David Černý.

Po koncertě následovala afterparty v režii DJs Tvykse a Gregory Finna a úderem dvanácté hodiny proběhlo na podiu překvapení - společné blahopřání týmu blízkých přátel Natálie k jejím čerstvým 26. narozeninám. (*16. 5.)

   
26.05.2010 - Kultura - autor: Tisková zpráva

Komentáře:

 1. [2] jastura [*]

  Bébina — #1 V nějakém rozovoru jsem slyšela, že se tak nechá (možná už nechala) přejmenovat, protože to tak má v US paseSml80. Moc ji neznám, slyšela jsem kousek záznamu, ale nějak mě nenadchla.

  superkarma: 0 26.05.2010, 15:13:58
 2. [1] Bébina [*]

  Proč Kocab? Vodjakživa byla Kocábová.

  1. na komentář reaguje jastura — #2
  superkarma: 0 26.05.2010, 15:03:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme