Domácnost

Nastolte pravidla v období sexuální přitažlivosti

Zdravím všechny ženy-in,
obzvlášť ale všechny mé kolegyně, které stejně jako já nemají domácí práce jako své hobby. A že jich je:), jak tak koukám na ohlasy na dnešní téma.
Jsem na tom podobně jako většina z vás, pořádek mám ráda, ale nejsem ochotná obětovat mu většinu svého volného času.Takže to válím jako vy. Uklízí se nepravidelně, co je zrovna potřeba, a musím se pochlubit, že mám doma takovýho jednoho chlapíka, kterýho se mi podařilo hned zkraje zpracovat a o domácí práce se dělíme. Podotýkám, že to "hned zkraje" je velmi důležité.
Jakmile totiž nenastolíte pravidla v období silné sexuální přitažlivosti, později si neškrtnete:)
Oba dva však nemusíme žehlení. Domnívám se, že miláčkovi to přijde jako jó nedůstojný chlapa a já to fakt nesnáším.Takže žehlím tak jednou za dva měsíce, když už opravdu není ani co z koše tahat. To už obvykle slýchám různé narážky a jsem uplácena čokoládičkami, lichotkami a masážemi. Zhruba tak dva týdny se na akci psychicky připravuji, pak si pustím Pelíšky, Pupendo nebo něco v tom stylu, odhodlaně se do toho pustím, a když je po všem, zjistím, že to ani tak nebolelo. Obrovský pocit křivdy se mne zmocní, když druhý den vidím, že je zas plnej koš špinavýho prádla! Přece když jsem se tak překonala, tak by to mělo nějakou dobu vydržet, ne?
Ale teď k mé historce: Začátkem roku můj drahý slavil třicátiny a od své babičky obdržel láhev archivního kvalitního vína. Zrovna tou dobou v naší ložnici úspěšně narostla hromada tak 8-10 praček vypraného prádla. Drahoušek mi podlézavě nabídl na ochutnání sklenku svého vzácného moku, dokonce i prkno a prádlo mi k televizi přenesl, a že si půjde něco vyřídit a pak malou vydzvedne ve škole. Mohla jsem nerušeně žehlit. Sklenička ve mně zahučela jedna dvě, žehlení bylo velmi vyčerpávající a únavné, tudíž jsem se odvážila nalít si ještě jednu... no pak už to šlo ráz na ráz a ten zbytek přece nemělo cenu tam nechávat, to by bylo trapný, že?
Když se mí drazí zhruba po dvou hodinách vrátili, našli doma ženu a matku rozveselenou, tolerantní a benevolentně smýšlející. Manža nepojal podezření, ani když mě našel, jak ještě skládám fusekle a spoďáry a přitom mám stále dobrou náladu.
Asi po půl hodině si vzpomněl na víno a promnul natěšeně tlapky: ,,Tak a teď si dám taky skleničku tý dobrůtky".
Jen jsem se přiopile uchechtla, přikrčila se nad svýma fuseklama a snažila se být co nejneviditelnější.
Z kuchyně bylo slyšet otvírání skříňky, odšpuntování... NO VĚRO?!!!!!!!!
Mám úžasnýho, tolerantního chlapa, a tohle bylo jedinkrát, kdy se mnou asi půl dne opravdu nemluvil. Pak mi sdělil, že by mu až tak nevadilo, že jsem to schlamstla sama, jako ta kamufláž s prázdnou flaškou.
Od té doby míváme doma do zásoby láhev vína pro případ, že bych se ukecala k žehlení.
Ovšem, zrovna nedávno zmizela, ale koš s nevyžehleným prádlem ne. Chi-chi
Všechny aktivní hospodyňky zdraví
šotík


Milý šotíku,
svůj nick jste zvolila opravdu dobře.

   
26.10.2006 - Dům a byt - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [17] cmelda [*]

  ja zehleni rada, p ekne u TV dokazu prozehlit i 3 hodinky, kdyz je co ale posledni dobou neni cas, tak to taky nechavam na posledni chvili

  superkarma: 0 26.10.2006, 14:51:48
 2. avatar
  [16] marcellina* [*]

  Midsummer: to neni jako jednicka s hvezdickou
  jinak je to pravda, je diagnostickovanej alkoholik a ceka na invalidni duchod pro alkoholismus

  superkarma: 0 26.10.2006, 14:24:43
 3. [15] Anai [*]

  Já si vínko, stejně jako kafe, dávám denně, ale rozhodně ne při práci a už vůbec ne domácí (výjimku tvoří vaření, ale to je pro mě koníček, ne práce), ale v pohodičce, při popovídání nebo u TV, když jsem sama.

  superkarma: 0 26.10.2006, 14:12:10
 4. avatar
  [14] Midsummer [*]

  marcellina*: nech si toho, ty, jedna, marcellino s hvězdičkou

  superkarma: 0 26.10.2006, 14:09:54
 5. avatar
  [9] marcellina* [*]

  pekne napsane jen upozorneni, moje "predchudkyne" timto způsobem skoncila opakovane v protialkoholni lecebne

  superkarma: 0 26.10.2006, 13:56:43
 6. avatar
  [8] malenina [*]

  Midsummer: Nebo s rumem

  superkarma: 0 26.10.2006, 13:40:16
 7. avatar
  [7] Midsummer [*]


  mně se skvěle vaří s bílým vínem

  superkarma: 0 26.10.2006, 13:33:33
 8. avatar
  [6] malenina [*]

  Musím souhlasit s tím, že je třeba zapojit manžela do domácích prací hned od začátku. Pak už se to těžko předělává. Můj jezdil na montáže, doma byl o víkendu, tak nemusel nic dělat. A teď už ho nebudu předělávat Ale abych mu nekřivdila, v poslední době mi často pomůže sám od sebe. A to si cením víc
  chuanita: Ne, že bych to praktikovala často, ale když si při nějaké příležitosti dáš trošku toho vínka, je ten úklid takový veselejší

  superkarma: 0 26.10.2006, 13:31:48
 9. avatar
  [1] Janinas [*]

  Když byly děti malé, tak jsem žehlila každý týden u televize. Velmi brzy jsem zjistila, že mě to vůbec nebaví, a tak jsem si pouštěla své oblíbené filmy - S tebou mě baví svět, Jak vytrhnout velrybě stoličku atd. a k tomu vždycky něco dobrého popila. Hned mi bylo veseleji!

  superkarma: 0 26.10.2006, 12:48:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme