Jste po zimě bez energie, padá na vás únava a  cítíte se pod psa? Pak je pravý čas na to, dát se dohromady! Máme pro vás tip na dobré přípravky pro ochranu a posílení imunity. Je to řada CEM-M, která spolehlivě posílí váš organismus.

CEM-M

Řada CEM-M multivitaminy s minerály nabízí vyváženou kombinaci nejdůležitějších vitaminů, minerálů a stopových prvků obohacenou o doplňkovou složku, která zvyšuje příznivý účinek na celkové posílení organismu. Pravidelné užívání multivitaminů s minerály řady CEM•M pomáhá zejména v prevenci proti nemocem z nachlazení, při stresu, pocitech únavy a při rekonvalescenci. S pomocí multivitaminů a minerálů CEM•M probíhají biologické procesy v těle efektivně a pomáhají snáze dosáhnout pevného zdraví a dobré fyzické a psychické kondice.

CEM-M Imunostart

Pro rychlé "nastartování" imunity. Obsahuje všechny vitaminy a minerály důležité pro organismus. Je navíc obohacen o jedinečný Imunostart komplex - účinnou směs přírodních látek (echinacea purpurea, citrusové bioflavonoidy, shiitake a reishi houby, zelený čaj a astragalus), která výrazně zlepšuje činnost imunitního systému. Stimuluje mechanismy bránící organismus před viry a bakteriemi a zlepšuje obranyschopnost organismu. Zkracuje dobu léčby onemocnění a urychluje rekonvalescenci. Celkově posiluje vyčerpaný organismus a navrací mu ztracenou vitalitu.

 

Imunostart komplex:

ECHINACEA PURPUREA - třapatka nachová. Její užívání stimuluje buněčnou imunitu. Studie s echinaceou potvrdily zvýšenou aktivaci NK buněk a T-lymfocytů stejně jako i zvýšenou fagocytózu. K posílení těchto funkcí dochází přibližně během 4 týdnů od počátku užívání.
SHIITAKE A REISHI HOUBY podporují buněčnou imunitu stimulací buněčné fagocytózy.
CITRUSOVÉ BIOFLAVONOIDY, EXTRAKT ZE ZELENÉHO ČAJE A ASTRAGALUS obsahují směs polyfenolických látek, které mají silné antioxidační vlastnosti. Společně s dalšími vitaminy, především vitaminy C a E, účinně chrání organismus před velkou zátěží a stimulují obranné mechanismy.

Hlavní účinky

  • výrazně posiluje imunitní systém
  • je komplexem látek pro správné fungování celého organismu
  • umožňuje "plánování" imunity pro období fyzické zátěže, nebo před plánovanými aktivitami
  • posiluje organismus při hrozbě chřipkových a jiných respiračních potíží

Cena: 20 tablet 139 Kč, 40 tablet 235 Kč

Reklama