Zdraví

Nastartujte hubnutí detoxikací s tradiční bylinkou Triphala


Bojujete při hubnutí se svým tělem? Trápíte se kvůli pár kilům hladem a výsledek stále nikde? Možná je to kvůli tomu, že máte tělo zanesené toxiny a zpomalený metabolismus. Náprava je překvapivě jednoduchá: Prvním krokem ke zdravému hubnutí je očista organismu.

Představa detoxikace ve formě hladovky nebo klystýru ale není zrovna nejpříjemnější. Možná i proto ji už sami dlouho oddalujete. Teď už nemusíte. Se směsí tří léčivých bylin Triphala se do ní můžete pustit klidně hned. Nenutí vás do radikálních diet a vyhnete se tak psychickému a fyzickému vyčerpání, které je často doprovází.

Triphala je k tělu šetrná, a proto si nemusíte brát dovolenou a vypadnout z pracovního tempa nebo odkládat rodinu na vedlejší kolej. Pohodlné je i její užívání. Stačí, když si ji dáte každý večer před spaním. Triphala, známá ve východní medicíně již přes pět tisíc let, je nyní k dostání v bio kvalitě, v kapslích Triphala od Organic India.

Trend drastických diet je již navždy za námi. Lepších a pro tělo příjemnějších výsledků je totiž možné dosáhnout tak prostou věcí, jakou je zdravý životní styl. Startovací pozice ale většinou není právě ideální. Vysoké pracovní tempo, stresové situace a špatná životospráva dokážou zažívací systém řádně zaneřádit.

„Odpadní látky z trávicího systému, metabolismu a toxiny z různých vnějších zdrojů pak kolují po celém těle, usazují se a často bývají příčinou různých zdravotních problémů,“ vysvětluje MUDr. David Frej, uznávaný odborník na regeneraci a detoxikaci organismu. A dodává důležitou radu: „Je vhodné pravidelně provádět očistu těla.“ S pročištěným organismem a správně fungujícím metabolismem máte nakročeno k přirozenému hubnutí, které si podle svých potřeb začíná regulovat přímo vaše tělo.

Možná i vy se na detoxikaci již delší dobu chystáte… a neustále ji odkládáte. Důvody se pro to přímo nabízejí. S detoxem bývají spojené psychické problémy, vlčí hlad, zažívací potíže, vyčerpání, a rozhodně mu nemůžete obětovat všechen svůj čas. Tradiční východní medicína jde proto jinou cestou.

Triphala není žádnou radikální kúrou, spíše naopak. Bylinky se průběžně starají o pročištění vašeho těla a zároveň pomáhají přirozeným způsobem k regeneraci celého organismu. Tělo se tak zbaví i nejhlouběji usazených toxinů a zrychlí metabolismus. Snadné je i samotné užívání. Nasušené bylinky jsou již připravené v přírodních kapslích, a tak si stačí v průběhu detoxikace vzít každý večer tři z nich a zapít je teplou vodou. Účinky je možné pozorovat již po dvou až třech měsících. Triphalu lze užívat dlouhodobě, není návyková.

Triphala od Organic India je čistý bioprodukt. Neobsahuje žádné konzervanty ani jiné přídavky, ale pouze celé byliny se všemi účinnými látkami. Dokládá to mimo jiné certifikát EKOCERT udělovaný produktům v Evropské unii, které projdou jeho přísnou kontrolou. V České republice je pak takový produkt označen jako organický.

Triphala od Organic India je k dostání ve vybraných prodejnách zdravé výživy a na www.detox.cz za cenu 219 Kč.

Tip: Balení Triphala – detoxikační kúra, obsahuje 4 lahvičky Triphala na 80 dnů, k dostání na www.detox.cz za výhodnou cenu 780 Kč.

Dávkování pro dlouhodobé užívání: 34 kapsle večer zapít teplým mlékem či teplou vodou před spaním nebo ráno.

Dávkování pro detoxikaci: 3 kapsle večer zapít teplou vodou před spaním, užívat tímto způsobem bez přestávky nejméně 80 dnů.

Organic India
Společnost Organic India je výrobcem široké řady přírodních produktů nejvyšší kvality. Všechny přípravky jsou organického původu, testované firmou, mezinárodními organizacemi vydávajícími testy o nejvyšší kvalitě i v certifikované laboratoři ČR. Výhradním dovozcem výrobků Organic India pro Českou republiku je Ecce Vita – MUDr. David Frej.
Výčet certifikátů: ISO 9001: 2000 – celosvětový certifikát kvality, EKOCERT – evropský certifikát organické kvality, GMP – správná výrobní praxe, USDA Organic – certifikát amerického Ministerstva zemědělství o organické kvalitě, SGS Organic – švýcarský certifikát organické kvality, SQF – bezpečné kvalitní potraviny.

MUDr. David Frej
Lékař, věnuje se ájurvédské medicíně, detoxikaci a regeneraci organismu a výživě. Po ukončení studia Lékařské fakulty Univerzity Karlovy pracoval několik let jako lékař na interním oddělení. Na stáži v Londýně se rozhodl studovat ájurvédskou medicínu, celosvětově uznaný léčebný a preventivní medicínský systém. Ájurvédu studoval v Albuquerque v Novém Mexiku u dr. Vasanta Lada, jednoho z největších ájurvédských odborníků, v Rakousku a v indické Puně na klinice ájurvédské medicíny. Ve své praxi se zabývá léčbou nemocí a obezity, výživou, detoxikací a regenerací organismu. Přednáší o výživě a Ájurvédě. Je hostem rozhlasových pořadů a pravidelně přispívá do časopisů Regenerace, Vitalita a dalších periodik. Překládá knihy o výživě.

   
26.01.2009 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [12] JanikSk [*]

  Mě na detox nejvíce sedí tree3chlorella, kterou jsem si nechala poradit. Obsahuje i zelený čaj, takže i to hubnutí jde znát ;-) doporučuji

  superkarma: 0 04.12.2014, 13:24:04
 2. avatar
  [11] Pala [*]

  To je zase konina...

  superkarma: 0 26.01.2009, 19:36:29
 3. avatar
  [10] Aja [*]

  Ta výhodná cena je je v čem? Serena prodává jedno balení za 184,-

  superkarma: 0 26.01.2009, 13:16:53
 4. avatar
  [9] Ch.Z. Kochanská [*]

  Meander: Byly. nedávno jsem na to téma četla pěkný vědecký článek. Je to jen tahání peněz z důvěřivých placatých davů.

  superkarma: 0 26.01.2009, 12:54:39
 5. avatar
  [8] Eva_CZ [*]

  Ťapina: to by me taky zajimalo.

  superkarma: 0 26.01.2009, 12:27:55
 6. avatar
  [7] Ťapina [*]

  Kremzina: Kde se ti to svinstvo ukládalo a jak jsi to poznala?

  superkarma: 0 26.01.2009, 12:14:35
 7. [6] gentiana [*]

  Kremzina: když je tu reklama na deodorant plná keců o tom, jak se zázračně budu cítit bez smrdutého podpaždí, tak je to v rámci snesitelnosti.
  Když někdo propaguje naprosté nesmysly z autority lékaře, tak je to prostá nehoráznost.

  superkarma: 0 26.01.2009, 11:37:41
 8. [5] Pavla_b [*]

  Aja:

  superkarma: 0 26.01.2009, 11:21:43
 9. avatar
  [4] Meander [*]

  Nebyly tyhle mýty o tzv. detoxikaci už vyvráceny?

  superkarma: 0 26.01.2009, 11:08:33
 10. avatar
  [3] Aja [*]

  Cokoliv večer nebo ráno zapité teplým mlékem nebo vodou, bude mít zřejmě stejný účinek

  superkarma: 0 26.01.2009, 10:36:19
 11. avatar
  [2] Kremzina [*]

  gentiana: moc nechápu tvé rozčílení a pokud po ukončení studia někdo pracuje jako lékař na interním oddělení, zřejmě ukončil úspěšně. Navíc se tady kolikrát dělají reklamy na různé nesmysly, proč ne na detoxikační byliny
  Já bych to náhodou docela zkusila při lymfatické masáži jsem sama zírala, kde se mi to svinstvo ukládá

  superkarma: 0 26.01.2009, 09:31:03
 12. [1] gentiana [*]

  boha jeho, takovou snůšku nesmyslů jsem už hodně dlouho neviděla. Ne, nechci vědět, co je to tradiční bylina, která se vlastně skládá ze tří bylin (možná nějaký věřící vysvětlí souvislost se svatou trojicí?)

  A když tak na to koukám, ten člověk ukončil studium jako že ho vyhodili? Protože za podporu tohohle by měl vrátit diplom, pokud ho dostal.

  superkarma: 0 26.01.2009, 01:23:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme