.

Naše spřátelená bloggerka Jane´s moments testovala prací prostředky Surf

Testy

Naše spřátelená bloggerka Jane´s moments testovala prací prostředky Surf

Kdo by neměl rád voňavé a čerstvě vyprané prádlo…. Požádali jsme naši spřátelenou blogerku z blogu Jane´s moments, aby otestovala voňavé prací přípravky Surf. Přečtěte si její hodnocení.

Kapsle na barevné prádlo, splnily mé očekávání. Balení 15 kapslí je zabaleno v uzavíratelném sáčku s květinovým designem, který navnazuje na vůni tropické lilie a ylang ylang. Voní sladce, květinově a je určené na barevné prádlo.  Dávková je to nejjednodušší co může být. Vezmete kapsli a rovnou vložíte do pračky. Občas jsem slyšela, že kapsle nejsou moc účinné, protože jsou malé a obsahují v sobě málo tekutiny, která nestačí na plnou pračku. Ano, to se může stát, chce to přečíst si dávkování! Většina lidí to nečte, ale když máte hodně znečištěné prádlo, tvrdou vodu a pračku s 6-8 kg prádla, jedna kapslička to nezvládne a už potřebuje pomoc parťačky! 

Mě většinou stačí  jedna kapsle a tak mám přehled, že celé balení mi stačí na patnáct praček. Tyto od surfu se dají sehnat už pod sto korun. 

Tekutý přípravek má tu nejkrásnější vůni, kterou na prádle miluji. Květ kosatce s nádechem dřeva spojen s vůní růže. Přestože je vůně květinová, je svěžejší než výše zmíněná lilie. Na víčku je navíc i odměrka, což opět chválím! S lahvičkou se dobře manipuluje, má totiž i ouško a tak nalévání není problém. 1,4 l balené stačí na 20 praní. Ovšem opět zálěží na dávkování. U tekutých prášků vítám i to, že jsou vhodné na ruční praní. Já třeba ručně peru silonové ponožky. Cena balení, dle obchodu od 129, 90 Kč.

No a klasik na závěr. Mamina testovala sypký prášek určený na bílé prádlo. Vůně bílé orchideje a jasmínu jí prý skvěle osvěžila byt a nádherně rozzářila záclony. Já mohu potvrdit, že i po třech dnech od praní, kdy jsem u ní byla na kafču, jsem tu vůni cítila. Cena opět okolo 129, 90 Kč za malé balení na cca 20 dávek. Pokud používáte tuto variantu, je fajn mít doma odměrku!

Celé její hodnocení si můžete přečíst ZDE.

   
07.09.2016 - Testy - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] Misička [*]

    Sml59Sml67

    superkarma: 0 24.10.2016, 22:14:59
  2. [1] Andreadornova [*]

    Sml67

    superkarma: 0 07.09.2016, 19:13:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Ankety

Dětský pokoj - zařizování, rekonstrukce

Náš tip

Doporučujeme