Bulvár

Naše sousedka? Hotové peklo

A máme tu další příspěvek od čtenářky Bohuši, za který děkujeme. Dočtete se v něm, jak dokáže jedna jedovatá „baba“ otrávit život lidem ve svém okolí.

Ahojky všichni, k dnešnímu tématu napíši pár řádků o naší "povedené sousedce", se kterou jsem prožívala celé své dětství. Už jako malé dítě jsem se té ženy bála, pamatuji si ji, jak neustále křičela a nadávala, byla pořád zamračená, usmát jsem ji neviděla! Nezapomenu, jak mojí babičce, která měla potíže s kloubama, nadávala do "šmatlavých mrzáků"...,nám dětem zase do "v.......ch parchantů" (to slovo před tím ani napsat nemůžu)!

Pamatuji se, že nám ukradla dvoukolák, pak si ho přebarvila a s vozíkem si jezdila, jak největší frajerka! Další kuriozitka nastala, když jsme si na naše políčko nasadili ovocné stromky, a jaké překvápko nastalo o několik dní později? Na políčku se nám dva stromky ztratily, zůstaly po nich jen dvě díry...ale zato sousedce na její zahrádce dva stromky "vyrostly"...kdo ví odkud???  Pak se nám ztratilo z cárku několik králíků...když už jsme si postěžovali, bylo nám řečeno, že nejsou důkazy!

Tu ženu každý znal, na úřadech a policii byla "známý případ", a nikdo s ní nechtěl mít nic společného...! Pak nám otrávila psa, a to bolelo hlavně mě - byl to můj miláček a já takovou ztrátu nesla moc bolestně!!!!

Druhým sousedům zase ukradla ze dvorku rádio, ale bohužel jí nikdo nic nedokázal, nikdo se s ní nechtěl hádat, tak raději každý ustoupil! Moji rodiče byli několikrát u trestní komise, kde se řešily vyloženě "kraviny"- například si stěžovala, že jí my děti ničíme majetek...když ji u komise vyzvali, aby uvedla nějaký důkaz, vytáhla z kabelky bedmintonový míček. Přestupková komise prý vybuchla smíchy a předseda komise prohlásil:"Proboha paní, ten míček by vám nezkřivil ani vlas na hlavě..:!"

Sousedům zase  prořezala gumy na autě...hotové peklo! Člověk nevěděl, co od ní může čekat, byla nevyzpytatelná...kolikrát si mě a moje rodiče volali do ředitelny, kde se řešili zase jen úplné hlouposti...ale řeknu vám, že život nám to všem otrávilo. Sice jí každý znal, co je to zač, ale ty její výkyvy nám všem občas hnuly žlučí! Jen pro zajímavost, byla čtrnáctkrát soudně trestaná a třikrát byla ve výkonu trestu - a to byly doby, kdy jsem si všichni sousedé na čas oddechly a užívali klídku!

Vysvobození nastalo v době, kdy už jsem byla dospělá. Naše "úžasná" sousedka se stěhovala, nikdo tomu sice nevěřil, ale když přijel stěhovák, byla to tutovka. Na počest padlo jedno prase, bečka piva, víno teklo proudem, zpívalo se i tančilo, opilá byla snad celá ulice ,i ti zapřísáhlí abstinenti si tenkrát přihli...a jako bonus byla vystřelena ta největší RACHEJTLE, která byla v té době k dostání...!

P.S. Mít dobrého souseda je ten největší dar k nezaplacení!!!

S pozdravem Bohuša

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

To mi mluvíte z duše. Když jsme bydleli v Karlíně, měli jsme za sousedy romskou rodinu ze Slovenska. Ti dokázali během krátkého času zdevastovat dům natolik, že jsme se styděli pozvat kohokoliv na návštěvu. Když jim kdosi nabídl byty a odstupné, rozhodli se odstěhovat a my slavili přesně stejným způsobem jako vy. Tahle rodina nás ostatní semkla dohromady. Ale bohužel, neradovali jsme se dlouho, za dva měsíce přišly povodně...

Máte také nějakou sousedskou příhodu? Najdou se i sousedé, kteří stojí za pochvalu? Nebo máte spíš se sousedy potíže? Napište nám na dnešní téma.

redakce@zena-in.cz

Soutěž: NAABER

 

   
04.05.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] ToraToraTora [*]

  enka1 — #4 Sml52 To je fakt, náš soused byl děsný kuřák, každé ráno v půl šesté budil celé patro svým takřka tuberkulozním ohlušujícím záchvatem kašle a  hlenobraní. Pozitivum? nedalo se zaspat Sml30

  superkarma: 0 04.05.2010, 12:28:20
 2. [5] macamala [*]

  utula407 — #2 Já měla minulý týden zážitek. Přišla jsem domů a do chodby otevřené dveře jednoho bytu. V nich stálo dítě (sotva mluvící, asi 2-leté), řvalo, byt dokořán. Maminka se procházela v klídku venku s druhým dítětem. Nemluvě o tom, když je táhne ven oba. Taky mám pocit, že je motivuje k tomu, aby řvali jak o život.

  superkarma: 0 04.05.2010, 12:01:45
 3. avatar
  [4] enka1 [*]

  Nebýt jí, možná by se okolí tolik nestmelilo, neměli byste oslavu, hledejme za vším něco dobréhoSml57

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #6
  superkarma: 0 04.05.2010, 10:26:23
 4. avatar
  [3] Alenka0010 [*]

  Super, že se odstěhovala Sml67Sml36

  superkarma: 0 04.05.2010, 10:13:40
 5. [2] utula407 [*]

  naše sousedka je mlada pani ktera posila deti 6,11, na ulic se slovi děleje co největši borbel at ty kravy nemaji klid .bydlime v ulici kde je 12domku a jedna familie strpřuje život všem a nepomahaji domluvy a nic jineho .

  1. na komentář reaguje macamala — #5
  superkarma: 0 04.05.2010, 10:05:51
 6. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Sml31 tedy baba jedu, fakt Sml68

  Ale oslavu si dovedu  představit Sml30 to bylo radosti Sml67, taky důvod byl patřičný Sml30

  superkarma: 0 04.05.2010, 09:18:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme