Umíte si představit kočku, která má šlechtický původ? Pokud ne, koukněte se na fotku čtenářky Andy…

Další příspěvek do kočičího tématu dorazil od čtenářky Andy…

Naše šlechtična

Letos k Vánocům pořídil můj bratr naší mamince asi roční kočičku s “šlechtickým” původem z daleké Arábie.

Hned v prvním okamžiku se “Zambi”, jak ji všichni přes několikačlenné jméno říkáme, stala velkým miláčkem rodiny.

Zambi svůj původ nezapře. Ráda hodně lenoší a spí, a když se nechce mazlit nebo hladit, tak vás klidně zkope patou nohy, jen aby měla klid na to své lenošení.

Naopak když chce pomazlit, přijde za vámi a o hlazení a lásku si sama řekne, ostatně jak to všechny kočky dělávají.

sam

Ale i přes těch pár kopanců (které občas od ní utržíte) je to právě ona, která babičku s dědečkem ráno probouzí, celý den po bytě provází jejich kroky a ve všední dny naopak vřele vítá po příchodu z náročné práce.  Je to určitě moc dobrý pocit u srdce, když člověk ví, že je doma někdo, kdo na něj čeká, kord teď, když všechny děti (já s bráchou) vyletěly z rodného hnízda.

Zambina však nerada chodí ven a našlapování po trávě, to je pro ní naprostá noční můra. Vždycky po trávě našlapuje, jako by našlapovala po hřebíkách. Bohužel nic naplat, provětrat se venku občas musí, a nedej bože, když ji jde venčit naše dvouletá dcerka Bea. To kočička nestačí ani pípnout, malého generála musí na slovo poslouchat a pomalu krůček po krůčku venku našlapovat a žádné lenošení!

To Bea prostě nedovolí!

 Andy

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 28. srpna 2012: Vaše kočka

Máte, nebo měla jste doma kočku? Potom je toto téma určené právě vám! Napište příběh, který se vám s kočkou přihodil, a můžete získat dárek od partnera našeho tématu: super prémiové krmivo pro kočky Perfect Fit™ In-Form v množství na 62 dní a hodnotě 605 Kč!

krmivo

  • Pošlete příběh, který se vám s kočkou stal!
  • Pošlete fotku vaší kočky!

Ano, ano, příběh můžete doplnit i jednou fotkou - dvakrát podtrhuji slovo jednou (více fotek pravděpodobně uveřejněno nebude) - vaší kočky.

Na příspěvky a snímky se těším do 28.8.2012 a 15.00 hodin v redakční e-mailové schránce. Pokud pošlete příspěvek později, pravděpodobně nebude uveřejněn.

Reklama