Zdraví

Naše ruce – výkonný stroj s nenáročnou údržbou


Do rukou bereme tisíce předmětů a vykonáváme s nimi stovky aktivit – od relativně šetrných jako psaní na počítači až po opravdu náročné jako například drhnutí koupelny. A naše ruce to zvládají. Připomínají skvěle fungující motor s malými nároky.

Ale pozor – malé nároky neznamenají žádné nároky, a to ani když zrovna nedrhneme koupelny. Na obličej máme celý arzenál kosmetických prostředků, ale na ruce často jediný krém, případně vůbec nic. A přitom toho potřebujeme docela málo…

 

Pomineme-li ochranné substráty nutné pro ochranu pokožky při výkonu fyzické práce, stačí nám pouhé dva krémy. Použijeme-li jeden krém na denní a jeden na noční péči, naše ruce budou jako v bavlnce. A bude to na nich vidět.

 

Při ranní hygieně aplikujeme náš vyzkoušený denní krém. Ideální jsou ty s dobrým hydratačním účinkem. Hydrataci zajistí nejlépe přítomnost tekutých krystalů, které váží až 50% více vody a až trojnásobně zvyšují hydratační účinek. Jistě mi dáte za pravdu, že výborná je například Indulona Hand care Day – skvěle váže vodu a nezpůsobuje absolutně žádnou alergickou reakci.

 

Na noc potom naší pokožce dopřejme postupnou regeneraci. Noční krémy jsou uzpůsobené tak, že blahodárně působí postupně celou noc. Vhodné jsou především přípravky s vitamínem E poskytující dlouhodobou regeneraci, jako např. Indulona Hand care Night.

 

Tedy – naše ruce chtějí málo. A pokud jim to dáme, odmění nás nejen špičkovým výkonem, ale i krásným vzhledem.

 

Shrnutí a pár rad navíc:

 

 • Při výkonu fyzické práce potřebujeme několik typů ochranných krémů. Pro běžné každodenní použití si ovšem vystačíme jen se dvěma substráty.
 • Ideální denní krém maximálně zvláčňuje.
 • Na noc je dobrý krém s vitamínem E.
 • Svým rukám dopřáváme kvalitní krémy určené přímo pro ně.

Více na www.indulona.cz

 

   
28.04.2008 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [8] Vivian [*]

  gentiana: já slyšela, že se na tom dělají topinky a že jsou pak z toho slušný halušky, ale pak jsem o tom četla v "Černý sanitce", že je to kec

  superkarma: 0 01.05.2008, 18:04:06
 2. avatar
  [7] Praghese [*]

  Ja pouzivam krem na ruce od "Nivea aqua touch". Maximalni spokojenost:))

  superkarma: 0 29.04.2008, 16:12:34
 3. [6] Sealoncall [*]

  Dášule: Heřmánková indulona není :). Asi jsi myslela měsíčkovou, ne? :) Denní je úžasná (obzvlášť pro "kancelářské krysy", rychle se vsakuje a příjemně voní. S parfémem noční jsem ze začátku taky byla na vážkách, ale pak jsem si zvykla. Používám ji každý den, resp. noc :) Obě jsou fakt výborné..
  gentiana: to se říkalo o "klasické modré". Osobně jsem to nezkoušela ani nehodlám, ale proti gustu..:)

  superkarma: 0 29.04.2008, 09:31:57
 4. avatar
  [5] Dášule [*]

  Indulona je fajn, používám na ruce většinou heřmánkovou. Tu noční jsem zkoušela v době, kdy to začínalo, ale měla jsem pocit, že je moc parfémovaná. Nevím, jestli to už změnili.

  superkarma: 0 28.04.2008, 18:13:53
 5. [4] gentiana [*]

  ... a taky se dá prý mazat na chleba a konzumovat.

  superkarma: 0 28.04.2008, 15:49:45
 6. avatar
  [3] punh [*]

  Když jsem byla mladší, tak jsem si ruce nemazala ani nebrala rukavice na domácí práce, protože mi to připadalo jako zbytečnost. Teď se snažím mazat si ruce po každém mytí a rukavice si beru i na mytí nádobí. Ta noční Indulona je fajn, mám ji odzkoušenou, jinak používám krémy s včelím voskem - doma Isoldu a v práci, kde si myju ruce často Silondu

  superkarma: 0 28.04.2008, 14:17:00
 7. avatar
  [2] krákorka [*]

  Moje zkušenost je ta , že čím víc si ruce mažu , tím je má pokožka háklivější...Takže občas máznu a jsem v poho..Ale ten noční krém se mi líbí..

  superkarma: 0 28.04.2008, 12:32:11
 8. avatar
  [1] ifulinkaa [*]

  v práci u Pc nevydržím,aniž bych se min 3x natáhla do šuplíku a nenatřela si ruce indulonou,ale na noc se mi osvědčil Noční krém na ruce s mořskými minerály Swedish Spa

  superkarma: 0 28.04.2008, 10:24:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme