Vztahy

Naše první romantické odpoledne

Za měsíc to bude 7,5 roku, kdy jsem ho poprvé spatřila. Stál u Tančícího domu, přesně na půl cesty mezi jeho a mým domovem. Bylo slunečné květnové odpoledne. Černé džíny, černé tričko a čekal na mě. Bylo mu dvacet, mně devatenáct a viděli jsme se poprvé. Před tím jsme spolu jen telefonovali a psali si e-maily.

Internet byl ve svých počátcích, a tak jsme oba zkusili seznamku. A tak tam čekal a nevěděl, kdo přijde, a já jsem šla s pocitem, že to bude další šílený matematik nebo počítačový maniak. Zašli jsme do čajovny a celou dobu si krásně povídali. Jak ho znám, tak čaj není jeho nejoblíbenějším nápojem, ale co by pro dívku neudělal :o).

Následovalo druhé rande, třetí rande, čtvrté... a tak jsme spolu začali chodit. Bylo to krásné, moc ráda na tu dobu vzpomínám. Hodiny jsme prochodili po Praze a objímali se v parku na lavičce...

Ale na jednu historku jsem si vzpomněla. Znali jsme se měsíc, možná ani ne, a Michal mě v neděli pozval na oběd. Moc jsem se těšila. Nakonec se přiznal, že mu maminka doma nechala řízky a že je musí nutně zkonzumovat. A tak jsem šla na návštěvu, rodiče na chalupě, prázdný byt, romantické odpoledne před námi...

Řízky byly ve stavu syrového masa a mému drahému zazvonil telefon. Jeden z jeho zaměstnavatelů volal, že se mu stalo cosi s počítačem a že musí nutně odpoledne přijet. Takže jsem obalila řízky, uvařila brambory či co a dali jsme si oběd. A po obědě? Místo romantiky šel můj vyvolený něco instalovat a já myla nádobí, aby mu maminka nevynadala, že tam nechal špinavé. Tak skončilo romantické odpoledne.

Ale za těch 7,5 roku, co jsme spolu a máme se rádi, jsem si zvykla, že jeho počítač je pro něj všechno, jeho práce, jeho koníček, ale mám ho ráda se vším všudy a mám ho ráda hrozně moc. Sice už neblbneme tak jako první rok vztahu, ale za ta léta je to pořád hezké, chodíme spolu na dlouhé procházky a vymýšlíme pořád něco nového a rozhodně se spolu nenudíme

paviocko


To je hezké, že existují i ženy, jako jste vy. Jeden by řekl, že je to samá moderní dívka, kterou zajímá jen sport a auta (jako Jirotkovu slečnu Barboru) a zatím jsou i kvítky, které umí obalit řízek a oloupat brambor! Ó, to zní pohádkově! To já byl vždy zatím ten, kdo obaloval a většinou i loupal. Jak mne to dojímá! Ó! :-)

   
25.10.2006 - Láska a vztahy - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. avatar
  [6] fialinka [*]

  já jsem taky mimo jiné zaujala vařením :-)

  superkarma: 0 25.10.2006, 18:00:42
 2. avatar
  [5] fructia [*]

  paviocko: Tak to je krásný vztah

  superkarma: 0 25.10.2006, 15:42:49
 3. avatar
  [4] bonda [*]

  Já svému příteli vařím a on si myslí, že jsem moderní žena, protože neutírám nádobí a nežehlím. Vidím, že my mladí středního věku máme mezeri ve vzdělání...sport a auta?

  superkarma: 0 25.10.2006, 14:35:42
 4. avatar
  [3] femme [*]

  kvítky???

  superkarma: 0 25.10.2006, 13:09:56
 5. avatar
  [2] Janinas [*]

  Tak to je hezký příběh a hezký konec.

  superkarma: 0 25.10.2006, 12:23:28
 6. avatar
  [1] paviocko [*]

  Dojatý Richarde, v našem vztahu holt platí, že láska prochází žaludkem. Ale, když on všechno zbaští a pochválí, i když se jídlo ne zrovna povede :o)))))) Ideální partner.

  superkarma: 0 25.10.2006, 11:43:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme