Rodina

Naše mléko: kojenecká výživa na bázi kozího mléka

Česká společnost GOLDIM představuje kojeneckou výživu na bázi kozího mléka, která je vhodnou alternativou k běžně dostupné kojenecké výživě z kravského mléka. Lze ji doporučit nejen kojencům alergickým na kravské mléko, ale i všem ostatním dětem od narození do tří let věku.  

Společnost GOLDIM v těchto dnech uvedla na tuzemský trh novou řadu kojenecké výživy s označením Naše mléko. Jedná se o rozšíření produktů kojenecké výživy na bázi kozího mléka, na které se český výrobce specializuje a které se vyznačují nízkou alergenní zátěží a nižším obsahem laktózy. Díky svému složení a vlastnostem charakteristickým pro kozí mléko je Naše mléko velmi dobře stravitelné a je plnohodnotnou a zdravou hlavní složkou jídelníčku kojenců a malých dětí.

Naše mléko

„V současné době bohužel vzrůstá počet dětí s různými alergiemi. GOLDIM garantuje, že kojenecké mléko neobsahuje žádnou složku z kravského mléka – tedy i laktóza v něm obsažená je z kozího mléka. Naše mléko je ve většině případů dobře přijímáno i kojenci s rizikem nesnášenlivosti mléčných proteinů. U takových dětí je však nutné vždy postupovat podle doporučených zásad odborného lékaře a prvotně ověřit individuální snášenlivost. To klade značné nároky na rodiče nejen při zajištění vhodné kojenecké stravy, ale i později při tvorbě samotného jídelníčku,“ říká Ing. Hana Poskočilová, ředitelka společnosti GOLDIM. Dalším kladem Našeho mléka je přirozená stimulace růstu zdravé střevní mikroflóry, která je zodpovědná za obranyschopnost organismu. Produkty z kozího mléka  obsahují mimo jiné vyšší množství přirozeně se vyskytujících nukleotidů, které pozitivně ovlivňují správný vývoj centrální nervové soustavy a imunitního systému.

ljkl

„Při výrobě klademe maximální důraz nejen na šetrné zpracování Našeho mléka za nejpřísnějších hygienických podmínek, ale i na to, aby charakteristické ‚kozí‘ vůně a chuť byly minimální a dětem příjemné,“ uzavírá Hana Poskočilová.

Naše mléko 1, 2 a 3 je určené pro děti od narození až do tří let. Představuje nutričně kompletní výživu, jejíž složení je obohaceno o všechny látky, které kojenec nebo batole v daném věku potřebuje pro správný vývoj.

E-shop a více informací o všech třech produktech Naše mléko naleznete na stránkách www.nase-mleko.cz

Naše mléko můžete také zakoupit v lékárnách zapojených do řetězce „Moje lékárna“. Jejich seznam naleznete na: http://www.mojelekarna.cz

Důležité upozornění: Kojení je ideální způsob výživy miminka! Mateřské mléko je pro miminko tím nejlepším zdrojem všech důležitých živin. Proto WHO (Světová zdravotnická organizace) doporučuje výlučné kojení do 6 měsíců věku dítěte. 

   
23.03.2016 - Děti - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] AmeA [*]

  Juj kozí bych ani já nedala Sml23

  superkarma: 0 23.03.2016, 23:37:00
 2. [2] 1anicka [*]

  kozí brrrr

  superkarma: 0 23.03.2016, 18:12:27
 3. [1] bobani [*]

  Sml22

  superkarma: 0 23.03.2016, 17:29:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme