Příspěvek čtenářky Drahy D. je o voříškovi Majdě, který se stal na víkendové voříškiádě nejkrásnějším voříškem vůbec. Tak se na tu fešandu podívejte!

Majda je nejkrásnější voříšek - tady jsou její fotky...


majda

Náš pejsek se jmenuje Majda. Posílám Vám její nejaktuálnější fotku ze sobotní voříškiády, kde získala první místo v kategorii veterán a byla také nejstarším pejskem celé voříškiády. Je jí čtrnáct let. Je to kříženec, kterého jsme si vzali jako miminko z útulku. Velice rychle se u nás zabydlela a stala se velkou osobností. Bije v ní srdce bojovníka. Za mlada byla velká rváčka, nejraději si vybírala pejsky nejméně o deset kilo těžší než ona sama a vždy si myslela, že vyhraje. Naštěstí ji to během let opustilo a nyní už je z ní postelový mazel. Od čtyř let s dcerou běhala agility, ze začátku s nechutí a až na stará kolena ji začalo běhání bavit a získala dokonce i třetí místo na Mistrovství republiky v agility v kategorii veterán. Je sice už trochu nahluchlá, ale ve svých letech je pořád temperamentní, veselá a hravá. Přesto, že máme doma ještě další dva pejsky, vousaté kolie, je Majda pejskem s velkým P, který nám zůstane v srdci navždy. Majda je totiž VELKÝ ORIGINÁL :-)

majda

Vyprávění o našich třech psech by zabralo spoustu času, protože se psy je sranda vždycky.
Mějte se hezky, s pozdravem,
Draha D.

Pozn. red. Text neprošel redakční korekturou.

(Foto) téma dne 10. září 2012: Vaše psí rasa

  • Líbí se vám konkrétní psí rasa? A proč zrovna tahle?
  • Jak jste si vybíraly psa? Čím vás ten váš zaujal?

Své příspěvky k tomuto tématu mi posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže, a to nejpozději 10. 9. 2012 do 15.00 hodin. Máte-li vlastní fotku rasy či konkrétního psa, o kterém budete psát, pošlete ji také, ale prosím jen jednu, abych stihl vydat všechny, nebo alespoň většinu příspěvků. Vaše příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, jinak nebudete mít šanci na získání krásného dárku, který jistě váš čtyřnohý přítel ocení. A jaký je to dárek? Jednu z přispěvatelek krmivem a pamlsky od Pedigree v celkové hodnotě takřka 700 korun, které je partnerem dnešního tématu. Čtenářka obdrží...

  • Granule Pedigree Vital Protection, varianta Adult dogs s hovězím a drůbežím masem, 7,2 kg (3x2,4 kg, tj. 30 krmných dávek/zásoba na měsíc) (foto níže je pouze ilustrační s větším balením týž granulí)
  • Dentální pamlsky Pedigree DentaStix, varianta Medium, 28 ks (zásoba na měsíc)

Dalších pět přispěvatelek odměním 2.000 extra body do zářijové části naší Věrnostní soutěže!

denta pedigreepedigree

Reklama