Téměř každému z nás se to stalo, že jsme své rodiče nachytali tzv. inflagranti. Pro každé dítě je sex mamky a taťky zlým snem, vždyť oni přece tohle dělat nemůžou, jenže chyba lávky, což si uvědomí(me) až později. Tamaře se stalo to samé, jejich dcera je načapala při akci, ale nějak se z toho nedokáže  vzpamatovat.

baby

„Hurá, dítě vypadlo ven, a my si tak můžeme KONEČNĚ užít trochu té manželské erotiky,“ napadlo Tamaru, když se za jejich desetiletou dcerou zaklaply dveře. Ihned se vrhla na svého manžela, který se vrátil ze služební cesty. Bohužel, zrovna když byli skoro v nejlepším, stalo se něco, co je noční můrou snad všech rodičů - dítě vtrhlo do ložnice. „Najednou jsem uslyšela řev a viděla vyděšený výraz dcery. Udělala jsem to, co by udělal každý, zakryla se dekou a běžela za dcerou. Ta hystericky plakala a neustále mě od sebe odstrkovala. Téma sex už máme za sebou, ale očividně pohled na rodiče, kteří dělají tu „odpornou“ věc ji dost zaskočil. Na jednu stranu se nedivím, mě se představa rodičů a sexu taky hnusila, ale ona je z toho stále hodně špatná.“ Tamara se snažila se svou dcerou o sexu znovu promluvit, ta ji však zarazila, že se o tom nebude bavit a začala plakat. „Blbě to nese. Když jdeme s manželem do ložnice, vždy se ptá, jestli budeme „to“ dělat a má slzy v očích. Prosí nás, jestli necháme otevřené dveře, zatím ji vycházíme vstříc, ale takhle to dál nejde, uvidíme, jestli si to sedne, nebo jí budu muset vzít k psychoterapeutovi.“ Uzavírá vyprávění Tamara.

Mgr. Lucie Součková z Pedagicko-psychologické poradny Lexik, s. r. o., www.lexik.cz, k tématu dodává:
„Určitě se to občas může takhle přihodit a nejlepším řešením je nenechat se zahnat do kouta a nějaké provinilosti. Může pomoci pokud si může dcera promluvit i s nějakou jinou blízkou ženou, třeba tetou, ale jen pokud tu potřebu má. Otevřené dveře ložnice dceru utvrzují v tom, že se stalo něco nepatřičného, což není pravda a je důležité tady pevně nastavit hranice.“

Čtěte také:

Reklama