Vztahy

Naše děti - baviči

Milé čtenářky,

 

víkend nám uběhl jako voda a už jsme zase v procesu a roztáčíme kola kapitalismu. Jenže nejenom prací živ je člověk a není na škodu se trošku odreagovat, zasmát a pobavit. Zvláště při pondělku nám takovéto rozptýlení může jen a jen prospět.

 

Pojďme se dneska zasmát na účet našich dětí, nebo nás samotných, když jsme byly ještě malé. Dětské rozumování, vtipné hlášky a podobné historky posílejte na náš redakční e-mail. Všechny během dne zveřejním a některé odměním hezkým dárkem.

 

Pokud potřebujete trošku inspirace, přečtěte si dnešní článek o dědečkově potenci. A pak neváhejte a podělte se s ostatními se svými vlastními, vtipnými historkami, v nichž je hlavním aktérem dítě. Vaše příběhy nemusí být dlouhé, ani nijak propracované….

 

A na závěr jedna roztomilá hláška mého synovce, kterému tehdy byly čtyři roky. Často slýchával, jak si lidé před víkendem přejí „hezkou sobotu a neděli“. Jednou chtěl být také tak zdvořilý a loučil se s babičkou a dědou slovy: „Tak ahoj. A hezkou středu a pátek.“

 

Já vám, milé čtenářky, přeji hezké pondělí a těším se na všechny vaše děti, které, jak doufám, prostřednictvím vašich e-mailů brzy poznám. :o)))

 

redakce@zena-in.cz

 

Vaše dnešní editorka

   
21.03.2005 - Láska a vztahy - autor: Jaroslava Machálková

Komentáře:

 1. avatar
  [13] Mici [*]

  fabka: na příkladu Honzíka je jasně vidět, jak se ty dětičky vyvíjejí . A bude to pokračovat tak, že za další dva roky si bude Honzík hrát s kamarádem a řekne mu, že je p..a - tatínek odpoví, že to není p..a, ale kamarád, po dalších 2 letech tatínek na obdobnou situaci zareaguje: Honzíku, máš sice pravdu, ale p..a se neříká. A za další 2 roky už kluk bude definitivně vědět, která bije a budou nadávat svorně spolu.

  superkarma: 0 21.03.2005, 15:32:06
 2. avatar
  [11] Mici [*]

  Matiee: to je ta dnešní mládež, sport jim nic neříká Ale zase jsou dokonale poučeni v jiných oblastech

  superkarma: 0 21.03.2005, 13:04:47
 3. avatar
  [9] navia [*]

  Jenou mi na ruku vystříkl při smažení řízků horký olej, a dcerunka (5) mě našla jak si chladím ruku. Vyžadovala, abyh jí ukázala, co se mi stalo a pak takovým tím zděšeným hláskem pronesla: Maminečko moje, to je hrůza, ještě, že se to nestalo mně, viď?

  superkarma: 0 21.03.2005, 11:20:46
 4. avatar
  [7] Mici [*]

  Dcera od spolupracovníka šla někam s babičkou a jako prvňačka se snažila číst, co viděla. A objevila také sprejem vyvedený nápis: "BANÍK PI*O". Hezky nahlas to přečetla a ptala se babičky, co to je. Babička se orosila a jala se vysvětlovat ono choulostivé slovo. A když skončila, holčička povídá: Ale já nevím, co je Baník...

  superkarma: 0 21.03.2005, 11:13:02
 5. [6] Seema [*]

  Nedávno jsem se s 5ti letou neteří bavila a říkala jsem jí že něco bude, až bude velká...na to mi odpověděla, že až teda ona bude velká, tak že já už budu mrtvá...(a to je mi prosimpekne 30)..to potěší, co?

  superkarma: 0 21.03.2005, 11:08:38
 6. avatar
  [3] akiasare [*]

  Naše 3-leté robátko ,když něco dostane,důležitě prohlásí:"Díky,rádo se stalo."

  superkarma: 0 21.03.2005, 09:46:24
 7. avatar
  [1] Žábina [*]

  Jé to je prima téma při pondělku děti jsou nevyčerpatelnou studnicí nápadů, tak už se těším na příběhy...

  superkarma: 0 21.03.2005, 08:23:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme