Domácnost

Naše blogerky otestovaly Real Green Clean

Přinášíme vám pokračování testování čisticích prostředků Real Green Clean. Tentokrát se s námi o svoje hodnocení podělí naše blogerka Elly a Veronika. Real Green Clean je zelená řada produktů pro čistou domácnost, které nezatěžují životní prostředí. Kromě této výhody jsou i účinnými odstraňovači skvrn v domácnosti.

Hodnocení blogerky Elly

Snažím se doma přemýšlet nad tím, jaké čistící přípravky používám a vybírám si většinou ty ekologické. Nejsem žádný eko fanatik, to se přiznávám. Ale chci, aby v čistidlech nebyly žádné šílenosti, aby pěkně voněly a hlavně, aby fungovaly. A to se mi u tentokrát opravdu splnilo.

Celou recenzi na jednotlivé produkty si můžete přečíst zde http://www.bohynekuchyne.cz

20160402_144956

Hodnocení blogerky Veru Harnol

Vůbec jsem nevěděla, co mohu od výrobků očekávat, bála jsem se toho. Ale byla jsem mile překvapena! V naší domácnosti maximálně třídíme odpad a to hodně pečlivě - sklo, papír, plast a bio odpad. To je snad jediná forma, jak se snažíme šetřit přírodu. Díky novým produktům od Realu můžete pomáhat i vy. K tomu, že nádobí se nemá umývat pod tekoucí vodou, mám ale výhrady :-O Tohle vážně ne.

Ale musím říct, že prostředek na mytí nádobí mě okouzlil, jeho vůně, hustá pěna, nemusím ho dávkovat mnoho - super, dále čistič toalet, nestéká, je vidět krásný lesk, jen s octovou vůni jsem ze začátku bojovala. Multifunkční přípravek také dobrý, ale určitě ne na sklo! Dlouho jsem pak plochy leštila. Prací prášek veliká spokojenost a podlahy také - líbí se mi, že je to na všechny druhy podlah a že jich v domečku máme :-) Více detailů k jednotlivým výrobkům níže v článku. 

Celou recenzi na jednotlivé produkty si můžete přečíst zde: http://www.veruharnol.cz/

Čtěte také:

   
08.04.2016 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] AmeA [*]

  Vyzkouším je Sml22

  superkarma: 0 08.04.2016, 23:06:39
 2. [1] bobani [*]

  vyzkouším

  superkarma: 0 08.04.2016, 09:18:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme