Bulvár

Naše Aška se zase vyznamenala

 

Už jednou jsem publikovala na ženě-in příhodu naší Ašky, která se jmenovala Bůčková princezna a Šunková královna. Kdo si vzpomene, byla o tom, jak Aška sežrala manželovi kilo vařeného bůčku a já svému vnoučkovi šunku, kterou měl dostat k večeři.

A Aška se zase vyznamenala.

 

Naše Aška je velmi hravá a samozřejmě i rozmazlená. Protože jsem v invalidním důchodu, dělá mi celý den společnost a vůbec se ode mě nehne. Naučila se otevírat dveře, a tak za mnou přijde i na WC.

Má ráda piškoty, a když přijde manžel domů z práce, tak loudí a neustále ho popichuje nosem a popostrkuje do kuchyně ke skříni, ve které piškoty jsou.

V noci spí vedle mé postele, ale když náhodou vstanu a jdu se napít, tak mám smůlu. Už se nemám kam vrátit. V posteli leží Aška a dělá mrtvého brouka.

Nedávno jsme s manželem šli na návštěvu k dceři. Protože pršelo, nechtěli jsme vzít Ašku s sebou. Neustále škemrala a nosila vodítko, ale bohužel. Nevzali jsme ji a tak se pomstila.

Když jsme se vrátili, nikdo nás nevítal. Bylo mi to hned divné. Volala jsem Ašku, ale ani teď se neozvala. Nevěděla jsem, co si mám o tom myslet. Ale najednou jsem pochopila. Od dveří kuchyně se po celé podlaze válely malinké kousíčky roztrhaných novin, cestička z kousíčku vedla do obýváku ke gauči a na jejím konci ležela Aška. Koukla jedním okem a zase zalehla. Byla uražená, že jsme ji nevzali s sebou. Museli jsme se s manželem smát a samozřejmě Aška zase vyhrála. Mazec nebyl, my jsme uklidili a zase se jede dál.

 
OlaSm


Milá OloSm,
tak to přesně znám.
Když jsem učila Alwínka zůstat samotného doma, nechávala jsem mu podle odborné knížky "hlídat" nějakou svoji věc. Čepici.
Vždycky "přežila" bez úhony, pejska jsme pochválili.
Jednou jsem ho musela nechat u manželovy matky na pár dní.
Když se vrátil domů, udělal mi do čepice díru.
   
16.06.2006 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] j.a.n.a. [*]

    OlaSm:

    superkarma: 0 16.06.2006, 23:05:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme