První ryze dámská kolekce brýlí Oakley, tvořená modely GRAPEVINE, SCRIPT a Oakley DART, spojuje nepřekonatelnou čistotu vidění a ochranné vlastnosti technologie High Definition Optics (HDO) s módním designem Oakley. Modely jsou již k dostání i v České republice, konkrétně prozatím v síti prodejen Grand Optical.

„Ženy už nemusí kvůli módě obětovat perfektní vidění a ochranu zraku.  Nechali jsme se inspirovat potřebami aktivních žen a vytvořili brýle s kombinací technologie HDO a designu, jež nabízejí styl pro každodenní nošení,“ řekl prezident společnosti Oakley Colin Baden. 

Prvními obroučkami v exkluzivní kolekci dámských brýlí Oakley je model GRAPEVINE, originální design s výrazně ženskou geometrií a cíleně hravým stylem.  Plasticky integrované panty a kovové prvky akcentují pohodlně lehkou obroučku z materiálu O Matter. 

Tři samostatné barevné vrstvy přidávají hloubku módnímu vynálezu s názvem SCRIPT. K novému designu brýlí je jako doplněk k dispozici potiskový vzor inspirovaný oblíbenou řadou dámského oblečení Oakley, který vytváří skutečně trefný módní doplněk.  Lehká obroučka z materiálu O Matter je obohacena kovovými akcenty a prvky, jež poskytují pohodlí pro celodenní nošení a optickou přesnost.

Korunou kolekce jsou nové obroučky Oakley DART s hladkou konturou jediné souvislé čočky a umělecky tvarovanými panty.  Kvůli maximálnímu pohodlí jsou obroučky vyrobeny z lehké slitiny C-5, což je zvláštní směs pěti kovových složek.

Nové brýle obsahují technologii Oakley HDO, jež nabízí bezkonkurenční čistotu vidění a ochranu zraku. Čočky z ryzího materiálu Plutonite filtrují škodlivé ultrafialové záření včetně 100% paprsků UVA, UVB, UVC a škodlivého modrého světla s vlnovou délkou do 400 nm.  Módní akcent rozšířeného pokrytí čočky a širší geometrie obroučky navíc pomáhá chránit citlivou oblast okolo očí před škodlivým slunečním světlem.

Další informace o dámských produktech společnosti Oakley včetně brýlí, oděvů a doplňků najdete na webu www.oakleywomen.com.

Reklama