Je mi 38 let a v době.kdy jsem začínala sexuálně žít neexistovalo,že by dívka v 15ti letech naklusala na gynekologii a nechala si předepsat antikoncepci - bohužel..


Já začínala poměrně brzy, bylo mi 15 a kousek..měla jsem kluka, který už měl po vojně, byl zkušený, vše bylo v pohodě,ale můžu říct, že ze začátku mi sex moc neříkal. Po dvou letech jsme se rozešli, já začala chodit s klukem o 4 roky starším, takže tak akorát..oťukávali jsme se, chodili na vycházky, do kina..pak nastal TEN okamžik.


Jeho rodiče odjeli na chatu,my měli byt jen pro sebe..začalo mazlení,líbání,postupné poznávání jeden druhého..najednou jsme byli nazí a mazlili jsme se všude..už už měl nastat okamžik, kdy dojde ke spojení..najednou slyším otvírat šuplík, zašustit celofán...a začala jsem být sušší a sušší..I tak si přítel nasadil ochranu,dostal se kam měl, chvíli jsme se milovali..a najednou třes..museli jsme skončit,já měla absolutní šok,mé tělo tu umělou hmotu nepřijalo,skoro hodinu jsem se klepala..


Vydychali jsme to,nikdy už jsme to nepoužili..Slyšela jsem jednou přirovnání,že je to jak lízat zmrzlinu přes papír a to sedí..


Dnes jsme spolu 20let a legenda pokračuje
Má dcera,teď už má 11let,ta jako miminko odmítala dudlík na láhvi i šidítko..prostě i ona nesnáčí GUMU..
Můj syn, má už 18let, za sebou první sexuální zážitky. A jeho jedna z prvních vět? Tati,nemůžu souložit s prezervativem, protože jak si ho nasadím, tak umře...


Tak aspoň manžel ví, po kom děti jsou..
S přáním hezké středy,ahoj Zdeňka


Milá Zdeňko, úplně vás chápeme. Článek nás pobavil. Také z nás je většina odpůrcem GUMY.

Krásnou středu a další přijemné dny přeje

redakce@zena-in.cz

Milé čtenářky, napište nám své příběhy z poněkud lechtivějšího soudku. Erotika je krásná věc a určitě máte čem psát. Děkujeme za vaše články, které budou v anketě vyhodnoceny. Ta nejlepší z vás dostane odměnu v podobě vámi vybrané erotické pomůcky.

Reklama