Novinky

Náš web a povídání o zdravých svačinkách zaujaly i odborníky

Není to tak dlouho, co jsme na našem magazínu psali o paní Monice Kopecké, která má bioprodejnu a organizuje projekt Skutečně zdravá škola, mimo jiné připravuje pro děti zdravé svačinky (můžete se podívat TADY). Tento článek zaujal také odborníky ze Společnosti pro výživu. Co si o tom myslíte?

Na facebookovém profilu Společnosti pro výživu jsme našli odkaz na článek z našeho webu a pod ním se rozvinula zajímavá diskuse. (26. března 2014)

Společnost pro výživu k našemu článku napsala: „Zajímavé zpestření, ale myslím, že pro přípravu trochu pracné a ze zkušeností ve školách vím, že to většina dětí odmítá, pochybuji, že by se zrovna tenhle typ stravování nějak masově rozšířil. Nejhorší na tom je, že tyhle skupiny, které vyznávají alternativní stravování ho dost nevybíravým způsobem vnucují ostatním. Chci-li se stravovat odlišně, dobře, je to moje volba. Nutím to svým dětem, je to horší, nemohou si samy zvolit, jak se budou stravovat, ale jsem rodič, tak mě musí poslouchat. Ale očerňovat ostatní, že se mi nechtějí přizpůsobit, to už je za hranicí respektu. Někdy si říkám, že jestli za tou agresivitou není nedostatek živočišných bílkovin :-)“

Další komentáře s tímto názorem polemizují. Můžete se podívat sem: www.facebook.com/Spolecnostprovyzivu?ref=profile

Co vy na to? Co si myslíte o zdravém stravování ve školách? Je ve školních jídelnách podle vás všechno v pořádku?

   
14.04.2014 - Redakční novinky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Barbucháč [*]

    Podle mně je v pořádku, že dítě dostane takový teplý oběd, který sní. To je všechno co od školní jídelny chci.

    Všichni by chtěli za 20Kč úplnou hitparádu. Ti "zdravovýživáři" jsou kapitola sama pro sebe a někteří tak zfanatizovaní, že je strkám do jednoho šuplete k jehovistům a rozhodně je nechci ve sféře vlivu na moje dítě.

    superkarma: 0 15.04.2014, 07:20:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme