Vztahy

Náš vztah je samý vtip

Čtenářka ToraToraTora vypráví o tom nejlepším, co jejímu manželovi příroda nadělila. Není ideálem krásy od pohledu, zato má jeden povahový rys, díky kterému je pro ni prostě neodolatelný!

laught

V pátečním tématu dne jsme se bavili o nej vašich chlapů, milé čtenářky. V závěrečné novince jsem vám slíbil, že příspěvek čtenářky ToryToryTory uveřejníme v pondělí jako článek v hlavním vydání. Tady ho tedy máte...

Nej mého muže?

Je to takové... řekla bych... nehmotné, nehmatné ale intenzivní.

Já vůbec nevím, co nás tenkrát k sobě táhlo. Nebyla to láska ani rozum... kolikrát si tak pořvu u Angeliky, jak si vzala svýho pajdavýho Peyraca... no, Škopková je proti mně jen ufňukané děcko. A mezi pátým a šestým prodojeným kapesníkem, těsně před tím, než mi opuchnou oči, mi sklouzne pohled na manžela.

Mohla bych říct, koukejte, pajdá úplně stejně, ale tím veškerá podoba končí. Nemá sexy hlas ani sexy dabing. O zadku Mela Gibsona tvrdí sebejistě, že jde o filmový trik. A vlastně se mi jeho fyzično vzhledem k chorobě nechce rozebírat vůbec. Brala jsem si ho i sní a je to jediná holka, kterou hodlám přetrpět, když na něj vleze. Co na tom, jak se na něm vyřádila. Ještě pár výročí a nebude poznat, která z nás ho zřídila víc. :)

Co je na něm nej?
Já vám povím o naší úchylce. Vždycky takhle večer, když přitáhne domů z práce... my si vykládáme fóry. Místo toho, co jsme celý den zažili, na sebe napřed vybalíme vtipy, které nás potkaly. Manžel je schopný mi kvůli tomu i zavolat třeba třikrát denně. Má takový zvláštní smysl pro humor a kolikrát vymyslí bejkárnu, že spadne čelist i mně. Nejvíc mne ohromí, že ačkoliv nemá energie na rozdávání, pro podařený kousek překoná sám sebe. Vtipné jsou i jeho návraty, po večeru s kamarády, domů. To mi musí vyprávět hned všechny fóry bez ohledu na to, kolik je hodin. Že pivo proložil i nějakým panákem, poznám podle toho, že hned po vtipu se zasměje a začne ho vyprávět znovu. Protože ví kulové, čemu se smál, ale ten fór se mu zdá tak dobrý, že mne o něj nechce připravit. Kolikrát i třikrát čtyřikrát, než mu podtrhnu nohy a on usne. Ráno mi pak řekne úplně skvělý vtip... popáté.

Fotit se to nedá, asi vás zklamu. Ale pro člověka, jako jsem já, je schopnost rozesmát a vůle pobavit dennodenně prostě ta nej.

Tohle je dnešní
Žena vyčítá mužovi: „Mohl bys pro mě něco udělat, abych nemusela stále chodit domů přes ten les? Večer tam bývá tma, co když mě tam někdo znásilní?“
„Neboj, taková tma nikdy nebude!“

ToraToraTora

Čtěte také...

   
27.06.2011 - Láska a vztahy - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. [8] Ryor [*]

  Sml30 ...no můj přítel je něco podobnýho, měly sme období že když začaly vtipy o Chucku Norisovi v radiu, sbírali jsme je a doma sme si je říkaly. Když sem já nebo on slyšeli opravdu nějakej dobrej zavolali sme si to...pak ale byly vtipy čím dál horší a tak nás to přestalo bavit...Ted mi pro změnu pořád vykládá komu v prácy provedli nějakou lumpárnu....

  superkarma: 0 28.06.2011, 15:44:35
 2. avatar
  [7] kebulkaevulka [*]

  Sml30Sml30

  superkarma: 0 27.06.2011, 19:58:39
 3. avatar
  [6] monkee [*]

  Ať vám ten humor vydrží až "do penálu"Sml30

  superkarma: 0 27.06.2011, 19:21:14
 4. [5] magdaj [*]

  mám to stejně...přeju hodně štěstí a sil v dalším životě...

  superkarma: 0 27.06.2011, 14:30:34
 5. avatar
  [4] ToraToraTora [*]

  peetrax — #3 Díky.

  Díky všem:)

  superkarma: 0 27.06.2011, 11:56:37
 6. avatar
  [3] peetrax [*]

  Moc hezké. Sml16 Hodně zdraví a pohody do dalších let! Sml67

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #4
  superkarma: 0 27.06.2011, 11:47:49
 7. avatar
  [2] átéčko [*]

  selinka — #1 Ano a já dodám, že i super děti!!!! Jste jim skvělým vzoremSml67

  superkarma: 0 27.06.2011, 09:27:51
 8. avatar
  [1] selinka [*]

  K tmou mohu jen dodat - máte super vztah.

  1. na komentář reaguje átéčko — #2
  superkarma: 0 27.06.2011, 09:19:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme