píše naše čtenářka snickem IvaK. Její manžel je dlouhám a ona malého vzrůstu a zažívají spolu docela komické situace. Ale jinak je pro ni nejdůležitější, jaký člověk budí dojem.

Někdo je vysoký, někdo malý, ale nejdůležitější je stejně celkový dojem ze člověka. Každou ženu ozdobí úsměv a dobrá nálada. Bude jí slušet ať má metr padesát, nebo metr osmdesát. Není nádherná v každé komedii naše Janžurka, Bohdalka a paní Jirásková? Každá je jinak vysoká a přesto jsou všechny úžasné. Výškové rozdíly mezi kamarádkami umí vytvořit v běžném životě hotovou komedii. Jako třeba ve filmu, jak nakráčely tři grácie do restaurace a Jirásková zabručela na Janžurku ať si sedne, a ona na to „já sedím“:-D To je jak vystřižené i z mého života :-)

Když si sednem v restauraci k pořádnému dubovému stolu, mám pocit, že mi čouhá nad deskou jen nos a manžel si lebedí, jak je mu bezvadně. Náš výškový rozdíl je skoro 50 cm. Ale co. Na naší svatbě jsme se fotili na schodech a abychom byli v rovině, stála jsem o dva schody výš. když mu chci dát přes den pusu, tak jedině když sedí. Při poloze vzpřímené si vylezu na taburet a v posteli se výškové rozdíly smažou úplně. Nikdy ho ani nenapadlo se nade mnou povyšovat. A kdyby to zkusil, byl by bez večeře :-D.

Asi by mi naopak vadilo, kdybych měla partnera menšího. Sama mám 150 cm, takže menší partner by byl už nejspíš liliput. To bych z něj neměla pocit, že mám vedle sebe pořádného chlapa, ale další dítě. Pořádný muž má mít aspoň metr šedesát, široká ramena a pevný zadek. Měl by být gentleman a mít smysl pro humor. I když všechny podmínky můj muž nesplňuje, neměnila bych.

Ochočit si jiné zvířátko se mi už nechce a stejně vím, že by mu zase nějaké P chybělo. Prostě nikdo nejsme dokonalý, ale každý originál. Ale nejlepší je udělat z nedostatku přednost. Mám ráda každý svůj centimetr a je mi fajn

Iva k.

Milá Ivo K., tak to jsem proti vám ještě obr, ale je mi symaptické, že se máte ráda takový, jaká jste

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste vysoké vy, milé ženy? Jste se svou výškou spokojené, nebo byste měnily? Jaký je výškový rozdíl mezi vámi a vaším partnerem? Jste tak akorát, nebo máte sebou i několik desítek centimetrů jako IvaK. Mohla byste být s partnerem, který je výrazně menší než vy?

Napište mi na dnešní téma na: redakce@zena-in.cz

 

Reklama