Máte rádi kávu, ale nechce se vám do kavárny? Pak tu pro vás máme skvělý tip! Na trhu je k dostání nová řada kávových specialit Mokate To Go! A budete si i doma připadat jako ve vaší oblíbené kavárně...

Mokate To Go! je jedinečná řada kávových nápojů, kterou nikdo jiný nemá. Díky Mokate To Go! si můžete připravit skvělou kávu doma, v práci nebo na dovolené. Stačí malá chvíle a lahodnou kávu máte zanedlouho na stole. A chutná stejně jako v kavárně.

lattTo je totiž další výhoda kávy Mokate To Go! - na rozdíl od klasických kávových nápojů (např. 2 v 1 nebo 3 v 1) vypadá i chutná jako v kavárně, ale je podstatně levnější - jedno balení Mokate Latte stojí jen 15,90 Kč. Navíc si ho můžete vzít kamkoliv s sebou, balíček vám v kabelce moc místa nezabere.

lattA jak káva Mokate To Go! vypadá? Stejně jako v kavárně: má krásnou hustou mléčnou pěnu, v níž je hnědá káva barevně oddělená. V pěně nejsou žádné konzervační látky, protože se vyrábí technologií rozptylového sušení, která zajišťuje trvanlivost výrobku, navíc je pěna vyrobená ze sušeného odtučněného mléka, takže nemusíte mít obavy z mnoha kalorií. A pokud si chcete kávu ozdobit, není problém, stačí ji posypat čokoládou, kokosem nebo skořicí, případně přidat ochucený sirup.

Kde bude Mokate To Go! k dostání?

Nyní je k zakoupení např. v prodejnách Albert, Globus, Billa, Interspar, Makro, Tesco, Kaufland a v nárazových akcích v Penny Marketu a v Normě.

latt

Reklama