.

Náš tip na vánoční dárek: Vůně Glam Star

Dárky

Náš tip na vánoční dárek: Vůně Glam Star

Náš tip na vánoční dárek: jedna z nejslavnějších designerských značek Custo Barcelona uvádí novou dámskou vůni Glam Star.

Vůně je inspirovaná kouzelnými večírky a módními přehlídkami v New Yorku. Je něžná a svěží a přesto svůdná s nádechem osobnosti. Ve svrchních nótách se mísí nóty hruškového alkoholu s citrusy.

Srdce odkrývá jasmín a pižmo, spolu s ovocnou směsí z jahodového a malinového sorbetu a černého rybízu. Základ zahrnuje santalové dřevo, cedr, pačuli a vanilku. Vůni vytvořil Alberto Morillas, který je ve světě vůní známý především pro vytvoření vůně Armani - Aqua di Gio.

Nový projekt je na nejmodernější úrovni módy Custo: jiskra, šperky, večerní dres, exkluzivní design...

GlamHvězdná show, půvabná dáma, centrum pozornosti: je unikátní, svůdná a přitahuje pozornost. Je moderní ženou, která ví, že stanovuje trendy.

Je extravagantní, sofistikovaná, obdivovaná, okouzlující... Nemohla by být ničím jiným, je to hvězda půvabu, je to... Glam Star. Nosí ty nejlepší šaty. Custo Barcelona Glam napodobuje tvary šatů celebrit. zlaté tóny, zahalená, smyslné, těsné, aby se vymezily ženské tvary... Pro dekoraci je tu pak kombinace moderních šperků; zlaté s tyrkysovými kameny a stříbrné řetízky, které nám připomenou původní návrhy šatů Custo.

Víčko je šperk, majestátní, zlatý, báječný. Je konečným dotykem koruny designu Glam Star.

Vůně se tak stává cenným zlatým elixírem ženy Glam Star. Obdivovaná žena, extrémně ženská, smyslná, svůdná, potřebuje vyjádřit svou celou osobnost prostřednictvím vůně.

Teplé, kořeněné nóty, smyslné a lehké, ovocné a dřevité.

Složení vůně:

Horní tóny: Alkohol z hrušek, Mandarinka, Bergamot Střední tóny: Jasmín, Pižmo, Jahodový a Malinový sorbet, Černý rybíz Spodní tóny: Santalové dřevo, Vzácné dřeviny, Cedrové dřevo, Vanilka, Pačuli

Vůně Custo Barcelona Glam Star je k dostání od 5.11.2012 exkluzivně v parfumériích Sephora.

Více informací naleznete na našich webových stránkách: http://www.aprodelta.cz/glam-star-woman

   
12.12.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme