.

Náš tip: Co si přejí ženy dostat pod stromeček?

Dárky

Náš tip: Co si přejí ženy dostat pod stromeček?

Každý rok přemýšlíme nad novými a novými nápady na vánoční dárky. Máme pro Vás nyní tipy, kterými potěšíte každou ženu. Dárky od společnosti Walmark uděláte radost všem. Ke každému balení nyní ještě dostanete něco navíc!

Pro babičku

Proenzi 3+ - novinka s obohaceným složením o kolagenní komplex ExPur nabízí ještě lepší účinek na výživu a ochranu kloubů!

proenziDarujte svým blízkým dny plné pohybu! Oblíbená kloubní výživa Proenzi 3+ je ten správný dárek, který Vaši blízcí ocení při každém pohybu. V exkluzivní vánoční edici najdete navíc kloubní kúru v hodnotě 400 Kč zdarma a stírací los s možností výhry kloubní výživy na jeden rok zdarma.
Originální kombinace látek obsažených v Proenzi 3+ pomáhá účinně chránit a vyživovat klouby, má pozitivní vliv na správnou strukturu a funkci kloubů a podporuje mechanické a elastické vlastnosti chrupavky. Je především doporučována při zvýšené zátěži kloubů (těžká fyzická práce, sport, nadváha). Efekt přetrvává i po dokončení užívání, a to 2-3 měsíce.

Pro maminku

Viaderm - pro krásné vlasy, sametovou pokožku a pevné nehty

viadermKterá žena by netoužila po krásných a hustých vlasech, sametové pokožce a pevných nehtech? Viaderm je ten nejlepší pomocník v péči o vlasy, pokožku a nehty. Každou ženu tento dárek jistě potěší. Viaderm ve vánočním balení obsahuje navíc speciální nehtovou péči zdarma.
Obsahuje vyvážené množství důležitých vitaminů, minerálů a přírodních extraktů, které pozitivně ovlivňují stav kůže, posilují nehty a vlasy. Díky tomuto jedinečnému složení jsou vlasy lesklejší a bohatší, nehty pevnější a pleť hydratovaná a pružná. Rybí proteiny navíc zabraňují tvorbě vrásek v okolí očí a úst a celkově pleť projasňují.

Pro sestru

GinkoPrim Max - pro lepší paměť a posílení koncentrace

GinkoPrimLetos o Vánocích si všichni přejí dostat GinkoPrim Max! Dárkové vánoční balení totiž obsahuje 80 tablet a 40 tablet zdarma, tedy 40 dní užívání navíc.
GinkoPrim Max s unikátní kombinací ginkgo biloby a magnesia pomáhá posilovat paměť, koncentraci a intelektuální výkonnost, pozitivně ovlivňuje krevní oběh a prokrvení končetin, magnesium příznivě působí na nervový systém a svalové funkce, včetně srdečního svalu.
Produkty jsou k dostání v každé lékárně nebo si je můžete objednat telefonicky na bezplatné infolince 800 141 141. Všechny výrobky značky Walmark jsou registrovány MZ ČR jako doplněk stravy.

Nenašli jste ten pravý dárek pod stromeček? Navštivte stránky Walmark a nechte si inspirovat dalšími nápady zde.

   
06.12.2010 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme