co měl možná zamlada Palo Habera, když poskakoval po jevišti. I věk by souhlasil. Na muži středního věku to rozhodně není sexy, píše pohoršená čtenářka Eliana. Ale šortky nejsou to jediné, co jí na sousedovi vadí. Přečtěte si její příspěvek a budete žasnout

Dobrý den milé čtenářky, dneska jsem ani tolik psát nechtěla, ale zrovna jsem otevřela jedno staré album a našla své foto staré hadrnice. Jsem tam velmi efektivně oblečená.

hadrnice

Je tam vidět praktická stránka věci, že jsem za vílu a při tom teple oblečená. Na hlavě mám bratrova kulicha. Tehdá jsem byla pětiletá a bratrovi třináct - já se za své hadrnické království rozhodně nestyděla, ale bratr a sestry za mne jistě ano.

Někdy se v oblékání prostě nezadaří, ale proč se tím trápit. Tohle si rozhodně myslí náš soused, který chodí konat velkou potřebu před okna naší ložnice k hromadě hlíny a když chodí s pískem (a tím nemyslím ten stavební), tak ho neodradí ani právě procházející maminky s kočárky, či kolem pobíhající děti.

A už se blížím k jádru jezevčíka. Nosí šortky. Mikro džínové šortky, co měl možná zamlada Palo Habera, když poskakoval po jevišti. I věk by souhlasil se sousedem. Na muži středního věku to rozhodně není sexy. Překvapil mne nedávno, kdy přišel kutit na domě v šortkách v délce pod kolena. Myslela jsem, že zmoudřel, až do chvíle, kdy jsem si všimla, že je má proklatě nízko a to tak nízko, že již vyskakovali motýli a berušky z pralesa. Děsila jsem se vteřiny, kdy by jen na okamžik pořádně vydechl a šortky by odhalily i další ekokulturu, a raději jsme se s kamarádkou přesunuly za roh...

Eliana

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Ten váš soused musí být teda exot. Není náhodou „momentálně“ zaostalý?

Reklama