Jak může dopadnout nevázaná oslava narozenin? Napsala mi o tom čtenářka Lilith, která své patnáctiny prolila slivovicí...


Zdravím Vás!

Rozhodla jsem se napsat o své 15-tke, ale bohužel jen ve zkratce z časových důvodů.

Moje nej nej opice byla na moje patnáctiny, s kamarádkou jsme popili moooc, asi 3/4 litru slivovice jsem vypila a pak tma ani obraz ani zvuk... ráno mne naši vytahovali z potoku, co teče před národním výborem (dnešní poštou)... uf, to tehdy bylo vysvětlování. No, dostala jsem za to a bylo mi asi 3-4 dny šoufl.

Mám mnoho zážitků s alkoholem, ale věřte mi, že se to sem nehodí. Jestli si ale některá čtenářka myslí, že holduji alkoholu ve velkém stylu, tak to zase ne. Za pár mám termín porodu a už jedno dítě mám a myslím si, že jsem dobrá mamka, starám se o prcka nejlíp, jak umím. No, na pivo si taky občas zajít můžu. Nebo na panáka. Já na tom nic zlé nevidím.

Jo a u nás v rodině (jsem původem Slovenka) se pilo hodně, pili a pijou všichni, ale ne tak, že se sežerou na šrot, ale ráno panák, na oběd a večer. Tak pil můj starý otec a nikdy neměl žádnou nemoc... je rozdíl pít a pít.

Letos na Silvestra bude dětské šampáňo a vůbec mi to nevadí, šak já si to pak zase nahradím...

Lilith

Poz. red.: Text neprošel jazykovou korekturou


Pište mi dnes své humorné opilecké historky a vyhrajte speciální balíček pro alkoholika-zvrhlíka!

  • Napiště mi o své největší opičce!
  • Zažila jste nějakou veselou opileckou stóry s kamarádkami? S manželem?
  • A co pooslavový bolehlav?
  • Posílejte své opilecké fotky s trefným komentářem!
  • Vaše opilecké historky čekám na redakčním mailu: redakce@zena-in.cz
Reklama