Milé ženy in,

posílám něco co jsem odchytila...

Zdraví Iva 

NAŘÍZENÍ

o pravidlech chování manželek po dobu Mistrovství světa ve fotbale 2006

§1
V čase od 9.6.06 do 9.7.06 je manžel absolutním vládcem nad TV přijímačem a jeho dálkovým ovládáním.

§2
Manželka se v uvedeném čase mlčky věnuje domácím pracím.

§3
Před každým zápasem je potřeba manželovi položit k televiznímu křeslu přepravku vychlazeného piva, přičemž důraz se klade na "vychlazené".

§4
Manželce je přísně zakázané zdržovat se v televizní místnosti po dobu hry.

§5
Po dobu přestávky má manželka 15 minutové právo vstupu, aby mohla vyprázdnit popelníky a nahradit prázdné nápojové láhve. V případe zájmu se podávají různé pamlsky. Šustění papírem je nepřípustné. Verbální komunikace je zakázaná.

§6
Nejpozději 30 minut před začátkem zápasu je nutné manželovi předložit s láskou připravené jídlo.I v tomto čase má být klapačka zavřená, aby manžel nebyl rušený při mentální přípravě na nadcházející hru.

§7
Po dobu MS 2006 je třeba vyvarovat se jakýchkoliv činností na rozmnožovaní. Je zakázané nosit oblečení, které by mohlo u manžela vyvolat touhu po této činnosti.

§8
V případe,že manžel velkodušně dovolí manželce zhlédnout na minutku,nebo dvě, průběh hry, musí se tato zdržet jakýchkoliv projevů a otázek, které by prozradili její nedostatečnou úroveň fotbalovo-technického intelektu (např.: Co je to ofsajd?). Okamžitým vykázáním z místnosti budou hodnoceny poznámky typu: "Ach, ten Beckham dnes opět vypadá úžasně".

Tak teda milé manželky a přítelkyně,pokud se budete řídit těmito pravidly chování, váš manžel nebo přítel vás odmění tím, že:

a) nerozlije pivo
b) nenatrousí v okruhu 3 metrů okolo svého trenérského (televizního) křesla
c) při spotřebě pokrmu uvedeného v §6 nebude neustále připomínat kulinářské
schopnosti své matky

 


Milá Iva,

ďakujeme za vtipný príspevok

Prajem krásny zbytok dňa :-)
Reklama