.

Náramek Samsung Gear Fit2: vyzkoušeno - dobrý tip pro běžce

Testy

Náramek Samsung Gear Fit2: vyzkoušeno - dobrý tip pro běžce

Koncem léta jsem dostala na testování náramek Samsung Gear Fit2. Mám ráda tyhle vychytávky, věcičky, které mi pomáhají sledovat, jak rychle běžím, kolik jsem uběhla kilometrů, kolik mám spálených kalorií a jakou mám tepovou frekvenci.

náramek

Pravidelně běhám, a tak ráda používám tyto měřicí přístroje. Samozřejmě se dá sportovat i bez těchto vymožeností, ale díky nim mám o svém pohybu detailní informace.

Náramek, který zároveň funguje jako hodinky, jsem si hned oblíbila. Dobře sedí na ruce a jeho „obsluha“ je velmi jednoduchá. A to mám ráda. Žádné složitosti, navíc je možnost si nastavit menu v češtině. Což je pro mne dalším plusem. Nevadí mi menu v angličtině, ale v českém jazyce je to příjemnější. Myslím, že to ocení i běžkyně nebo jiné aktivní ženy, pro které angličtina není osobní.

náramek

Co všechno jsem při běhu sledovala? Nastavila jsem si měření kroků, běhu – předem jsem si určila cíl, že poběžím kolem 6 km, sledovala jsem rychlost a hodinky mi každý uběhnutý kilometr daly jemným vrněním signál, že běžím další úsek. I když jsem cílovou vzdálenost „přeběhla“ a běžela jsem dál, hodinky – tedy chytrý náramek se nezastavil, ani nepotřeboval „přeladit“. Po běhu jsem si mohla pohodlně zkontrolovat, že jsem uběhla namísto 6,5 km 8,25 km, spálila jsem 558 kcal a běžela jsem přesně jednu hodinu. Také to, že jsem při celodenním pohybu ušla a uběhla celkem 10 047 kroků. V menu navíc vidím i tepovou frekvenci, kterou náramek naměří během pohybu. Nastavení a prohlížení jednotlivých údajů na displeji je velmi pohodlné a snadné, zvládne to úplně každý.

náramek

Chytrý náramek jsem navíc propojila s aplikací Gear, kterou jsem si stáhla do telefonu Samsung, abych měla vše ještě na větším displeji v telefonu. Propojení s telefonem přes bluetooth má navíc další výhody – například když vám přijde zpráva sms, můžete si ji díky propojení přečíst na displeji hodinek. Díky jednoduchému menu můžu na zprávu i rychle odpovědět, pokud je zpráva důležitá – nemusím se třeba při běhu zastavit, lovit telefon a přerušit tak trénink. Je to pohotové a rychlé.

Pokud chcete vědět víc o svém tréninku, pohybu nebo jen si počítat kroky při procházce, pak vyzkoušejte náramek Samsung Gear Fit2.

náramek

Naše další testování proběhlo na sicilské sopce Stromboli – během výstupu na sopku, která měří necelých 1000 m, jsme spočítali počet kroků, spálenou energii a kroky přepočítané na výšková patra a bylo to zajímavé měření, bavili jsme se celou cestu nahoru sledováním počtu kroků a vyšlapaných pater. O tom bude ale další článek.

ruka

 

Náramek Samsung Gear Fit2: pokročilé funkce pro fitness

 • Ergonomický, elegantní a štíhlý design pro pohodlné každodenní použití.
 • Prohnutý Super AMOLED displej (barevný) s vysokým rozlišením pro snadné monitorování cvičení nebo čtení zpráv a odpovídání na textové notifikace.
 • GPS a senzor tepové frekvence pro přesná data o jakékoliv aktivitě podle vašeho životního stylu.
 • S funkcí Auto Activity Tracking nemusíte aktivovat fitness náramek manuálně, stačí se dát do běhu, chůze, jízdy na kole nebo cvičení na posilovacích strojích.
 • Snadný přenos dat o cvičení mezi aplikací S Health a dalšími fitness aplikacemi. Funkce Step Challenges umožňuje vzájemné soupeření s přáteli.
 • Náramek slouží jako hudební přehrávač.

 

Více informací najdete na www.samsung.cz.

 

   
21.10.2016 - Testy - autor: Klára Křížová

Komentáře:

 1. [7] Misička [*]

  Ty jo,ten by se mi i líbil Sml16 sice neběhám, ale s tímhle nárámkem bych i začala... Sml30

  superkarma: 0 24.10.2016, 22:06:29
 2. avatar
  [6] Eva_CZ [*]

  Klára Křížová — #4jsou cim dal lepsi a vychytanejsi. Meri ti i kvalitu spanku?

  superkarma: 0 23.10.2016, 13:56:22
 3. avatar
  [5] HankaPU [*]

  Už delší dobu po něm pokukuji a doufám, že se zadaří k narozeninám ( budou kulatiny ).Sml72

  superkarma: 0 21.10.2016, 23:01:36
 4. [4] Klára Křížová [*]

  Sml67

  1. na komentář reaguje Eva_CZ — #6
  superkarma: 0 21.10.2016, 10:22:04
 5. [3] bobani [*]

  neběhám , nepotřebuji

  superkarma: 0 21.10.2016, 09:58:48
 6. avatar
  [2] Hanula [*]

  Sml16běh mi také dělá problémy - spíše turistikaSml22

  superkarma: 0 21.10.2016, 08:47:48
 7. [1] Andreadornova [*]

  Klobouk dolů, já běhání nemusím radši jiný sport.

  superkarma: 0 21.10.2016, 06:55:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie