.

Nářadí na odklízení sněhu Fiskars vám pomůže zvládnout i ty nejhorší zimní bouře

Cestování

Nářadí na odklízení sněhu Fiskars vám pomůže zvládnout i ty nejhorší zimní bouře

Každý má rád bílé Vánoce, ale bez správného nářadí může být sníh velkým problémem – zejména pro motoristy. Každý chce mít snadno a rychle odklizenou příjezdovou cestu po nenadálé sněhové nadílce. Zároveň je důležité mít v kufru auta spolehlivý nástroj, který vám pomůže v případě sněhové kalamity. Společnosti Fiskars a Slovnaft Česká republika, která provozuje čerpací stanice Pap Oil a Slovnaft, pro vás připravily vše podstatné na cesty, abyste se mohli těšit z krásných vánočních svátků v kruhu svých blízkých a nikde nezapadli sněhem.

friskasŘidiči, kteří natankují nebo nakoupí na čerpacích stanicích Pap Oil a Slovnaft,  získají za každý nákup nad 200 Kč nálepky, které mohou následně vyměnit za cenově zvýhodněné kvalitní a nadčasové produkty Fiskars a Gerber. Nabízené produkty se slevami až 50 % pomohou motoristům v nepříznivých podmínkách zimního ježdění. Akce na výrobky Fiskars potrvá do 31. ledna 2014.

Veškeré nářadí Fiskars na odklízení sněhu bylo vytvořeno s myšlenkou na jeho uživatele. Nářadí Fiskars pro práci se sněhem je lehké, ale silné a odolné. Navíc je ergonomicky tvarované tak, aby eliminovalo nevhodné hrbení a ohýbání zad. Kovové okraje na nepřilnavém listu lopaty se navíc bez problémů a přesně zarývají i do nejodolnějšího sněhu.

Čerpací stanice Pap Oil a Slovnaft budou nabízet dva nejužitečnější nástroje na odklízení sněhu Fiskars, které si snadno poradí se zasněženým okolím domu a zároveň je oceníte při vyprošťování vozu ze svěhových závějí.

Lehký shrnovač na sníh – hliněný je výborným pomocníkem při odklízení sněhu z menších prostor a vyhrabávání zasněžených míst. Se svou dlouhou ergonomickou rukojetí je skvělým nástrojem pro odklízení sněhu na jedno místo bez nutnosti jeho zvedání a přehazování.

fiskars

Ve voze řidičů, kteří se setkávají se sněhem, by neměla chybět lehká lopata do auta pro všechny neočekávané situace na silnicích!

Společná akce Slovnaft Česká republika a Fiskars na čerpacích stanicích Pap Oil a Slovnaft

Akce probíhá na všech čerpacích stanicích Pap Oil a Slovnaft v České republice až do 31. ledna 2014. Řidiči mohou sbírat nálepky a ty proměňovat za kvalitní a nadčasové produkty Fiskars a Gerber se slevami až do výše 50 %. Většina zboží pomůže řidičům lépe zvládnout zimu. V nabídce jsou například praktické lopaty na odklízení sněhu do auta Fiskars, lehké outdoorové sekery Fiskars nebo outdorové vybavení značky Gerber. Každý, kdo na čerpacích stanicích Pap Oil a Slovnaft nakoupí zboží Fiskars nebo Gerber, se navíc může zapojit do soutěže o unikátní kurz přežití ve Skotské vysočině pod vedením slavného Beara Gryllse. Více informací o akci naleznete na www.slovnaft.cz/fiskars  a www.papoil.cz/fiskars

fiskars

Fiskars je přední společnost, která nabízí funkční, uživatelsky přátelská a nadčasová řešení pro domov, zahradu a outdoor. Skupina Fiskars vlastní rozsáhlé portfolio mezinárodně známých značek jako například Fiskars, Iittala, Gerber a Buster.  Byla založena v roce 1649 a je tak nejstarší finskou společností. Její kořeny vedou do vesnice Fiskars, idylického centra umění a designu, kde se potkává moderní estetika s tradicí starých řemesel. Společnost Fiskars vykázala v roce 2012 čistý zisk ve výši 748 mil EUR a zaměstnává kolem 4 100 lidí ve více než 20 zemích.

Slovnaft Česká republika je součástí rafinérsko-petrochemické Skupiny SLOVNAFT patřící do mezinárodní Skupiny MOL. Její součástí je 5 rafinérií na Slovensku, Maďarsku, Itálii a Chorvatsku, jako i síť přesahující 1700 čerpacích stanic ve střední a jižní Evropě. V České republice Skupina MOL provozuje 149 čerpacích stanic pod značkami Pap Oil a Slovnaft. Její tržní podíl v maloobchodním prodeji motorových paliv představuje kolem 5 procent, ve velkoobchodu činí zhruba 18 procent.

   
27.11.2013 - Auto moto - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [6] Stendy [*]

  Nevím, přoč teď v létě strašit zimou?Sml80

  superkarma: 0 24.06.2014, 14:03:24
 2. [5] Valinka Farná [*]

  Kdyby mi stačilo nářadí Fiskars, ale já ptořebuji pro manžela sehnat kvalitní kompresory do dílny. Nevíte o něčem?

  superkarma: 0 27.02.2014, 11:25:53
 3. [4] Františka Švecová [*]

  Já také zimu nesnáším, díky bohu, že jsem se aspoň vyučila a nejsem silničářka. V práci pracuji s těžkými stroji, ale baví mě to. Stroje jsou můj život, až po dětech a manželovi tedy Sml59

  superkarma: 0 07.01.2014, 12:18:27
 4. [3] zlá teta [*]

  Já si prosím letos zimu zrušit, ať se odstěhuje na hory, a je to.

  superkarma: 0 27.11.2013, 17:11:37
 5. avatar
  [2] kobližka [*]

  Mě hromady sněhu nejlépe odklidí silný chlap Sml30

  superkarma: 1 27.11.2013, 14:57:38
 6. [1] Lida 1 [*]

  Ty jejich ce ny jsou hrozné

  superkarma: 0 27.11.2013, 10:29:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme