Každý má rád bílé Vánoce, ale bez správného nářadí může být sníh velkým problémem – zejména pro motoristy. Každý chce mít snadno a rychle odklizenou příjezdovou cestu po nenadálé sněhové nadílce. Zároveň je důležité mít v kufru auta spolehlivý nástroj, který vám pomůže v případě sněhové kalamity. Společnosti Fiskars a Slovnaft Česká republika, která provozuje čerpací stanice Pap Oil a Slovnaft, pro vás připravily vše podstatné na cesty, abyste se mohli těšit z krásných vánočních svátků v kruhu svých blízkých a nikde nezapadli sněhem.

friskasŘidiči, kteří natankují nebo nakoupí na čerpacích stanicích Pap Oil a Slovnaft,  získají za každý nákup nad 200 Kč nálepky, které mohou následně vyměnit za cenově zvýhodněné kvalitní a nadčasové produkty Fiskars a Gerber. Nabízené produkty se slevami až 50 % pomohou motoristům v nepříznivých podmínkách zimního ježdění. Akce na výrobky Fiskars potrvá do 31. ledna 2014.

Veškeré nářadí Fiskars na odklízení sněhu bylo vytvořeno s myšlenkou na jeho uživatele. Nářadí Fiskars pro práci se sněhem je lehké, ale silné a odolné. Navíc je ergonomicky tvarované tak, aby eliminovalo nevhodné hrbení a ohýbání zad. Kovové okraje na nepřilnavém listu lopaty se navíc bez problémů a přesně zarývají i do nejodolnějšího sněhu.

Čerpací stanice Pap Oil a Slovnaft budou nabízet dva nejužitečnější nástroje na odklízení sněhu Fiskars, které si snadno poradí se zasněženým okolím domu a zároveň je oceníte při vyprošťování vozu ze svěhových závějí.

Lehký shrnovač na sníh – hliněný je výborným pomocníkem při odklízení sněhu z menších prostor a vyhrabávání zasněžených míst. Se svou dlouhou ergonomickou rukojetí je skvělým nástrojem pro odklízení sněhu na jedno místo bez nutnosti jeho zvedání a přehazování.

fiskars

Ve voze řidičů, kteří se setkávají se sněhem, by neměla chybět lehká lopata do auta pro všechny neočekávané situace na silnicích!

Společná akce Slovnaft Česká republika a Fiskars na čerpacích stanicích Pap Oil a Slovnaft

Akce probíhá na všech čerpacích stanicích Pap Oil a Slovnaft v České republice až do 31. ledna 2014. Řidiči mohou sbírat nálepky a ty proměňovat za kvalitní a nadčasové produkty Fiskars a Gerber se slevami až do výše 50 %. Většina zboží pomůže řidičům lépe zvládnout zimu. V nabídce jsou například praktické lopaty na odklízení sněhu do auta Fiskars, lehké outdoorové sekery Fiskars nebo outdorové vybavení značky Gerber. Každý, kdo na čerpacích stanicích Pap Oil a Slovnaft nakoupí zboží Fiskars nebo Gerber, se navíc může zapojit do soutěže o unikátní kurz přežití ve Skotské vysočině pod vedením slavného Beara Gryllse. Více informací o akci naleznete na www.slovnaft.cz/fiskars  a www.papoil.cz/fiskars

fiskars

Fiskars je přední společnost, která nabízí funkční, uživatelsky přátelská a nadčasová řešení pro domov, zahradu a outdoor. Skupina Fiskars vlastní rozsáhlé portfolio mezinárodně známých značek jako například Fiskars, Iittala, Gerber a Buster.  Byla založena v roce 1649 a je tak nejstarší finskou společností. Její kořeny vedou do vesnice Fiskars, idylického centra umění a designu, kde se potkává moderní estetika s tradicí starých řemesel. Společnost Fiskars vykázala v roce 2012 čistý zisk ve výši 748 mil EUR a zaměstnává kolem 4 100 lidí ve více než 20 zemích.

Slovnaft Česká republika je součástí rafinérsko-petrochemické Skupiny SLOVNAFT patřící do mezinárodní Skupiny MOL. Její součástí je 5 rafinérií na Slovensku, Maďarsku, Itálii a Chorvatsku, jako i síť přesahující 1700 čerpacích stanic ve střední a jižní Evropě. V České republice Skupina MOL provozuje 149 čerpacích stanic pod značkami Pap Oil a Slovnaft. Její tržní podíl v maloobchodním prodeji motorových paliv představuje kolem 5 procent, ve velkoobchodu činí zhruba 18 procent.

Reklama