Bulvár

Napsala jsem Hornblowerovi!


Idolů jsem v průběhu dětství a dospívání měla jistě spoustu (a nějaké ty modly by se našly i dnes), ale nejživěji si vzpomínám na své platonické vzplanutí k herci Ioanu Gruffuddovi, u nás asi nejznámějšímu sérií Hornblower nebo nověji rolí v seriálu Sága rodu Forsythů.
 
Protože jsem vždycky byla "žena činu", rozhodla jsem se svého idola zkontaktovat. V té době jsem byla "redaktorkou" školního časopisu, rozhodla jsem se tedy napsat svému idolu do Anglie dopis, v němž bych ho požádala o rozhovor pro náš plátek. Stylizace dopisu mi zabrala mnoho úsilí i hodin strávených se slovníkem, ale zdařilo se a já dopis celá rozechvělá odeslala.


 
Přes všechny mé naděje pro mě bylo doslova šokem, když přišla odpověď! Sice ne od "mého" Ioana, ale od jeho agenta, který mi v dopise oznamoval, že herec je bohužel v současné době na natáčení kdesi v Karibiku, ale po svém návratu se na mě jistě obrátí.

Celá perplex jsem očekávala dění příští a plánovala, kde vzít peníze na cestu do Anglie (rodičům jsem se radši nezmiňovala ;-).

Bohužel, žádné pokračování se (jak se dalo čekat) nekonalo, agentovi buď došla nedůvěryhodnost žádosti, nebo můj dopis skončil někde zapomenut. Nepomohl ani druhý pokus o připomenutí rozhovoru.

Musela jsem se tedy smířit s tím, že ze mě asi paní Gruffuddová nebude - ale nebojte, zvládla jsem to a teď jsem paní úplně jiná. A rozhodně nelituji :-))
 
channah

Milá channah, škoda, že jste se nakonec s Ioanem nesetkala :-). Minimálně jedna moje kamarádka by byla zvědavá na to, jaký ve skutečnosti je.

Také jsem v dětství psala několik dopisů svým filmovým hrdinům, bohužel jsem nikdy nedostala odpověď :-(.
A co Vy - měla jste štěstí a Váš idol Vám odepsal? Setkali jste se? Mluvili jste spolu? Napište nám!

                                                       redakce@zena-in.cz
   
23.11.2005 - Společnost - autor: Iveta Šafránková

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Luciš [*]

  znám a též

  superkarma: 0 23.11.2005, 15:21:33
 2. avatar
  [5] Petique [*]

  channah: ty brďo, tys byla teda akční

  superkarma: 0 23.11.2005, 14:57:06
 3. avatar
  [4] Boženka [*]

  Já milovala d´Artagnana - Gérarda Barraye - marně! Letos mu bylo 73.

  superkarma: 0 23.11.2005, 13:41:16
 4. [2] r1911 [*]

  Hornblowera neznám, tedy aspoň si nikoho takového nevybavuji. Ani Vinettou k nám domů na večírky nechodí - neměla bych se poohlédnout po jiném okruhu společníků?

  superkarma: 0 23.11.2005, 13:20:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme