Bulvár

Naposledy Děti ráje viděla čtenářka Kytinkak

Čtenářka s nickem Kytinkak se nám svěřila se svými muzikálovými favority. Jedním z nich je Děti ráje Michala Davida, ale má i jiné oblíbené. Které to jsou, to si přečtěte v jejím příspěvku, za který děkujeme

Přeji krásný den, toto téma mě tak zaujalo, že mi to nedá a musím napsat. Jsem člověk z vesnice, takže za každou kulturou musím vyjet a musím říci, že jsem nikdy nelitovala. A muzikály miluji obzvlášť.

Můj první muzikál byl Drácula. Opravdu zážitek. Někdo mi sice za pravdu nedá, ale já ho opravdu řadím na první můj nejlepší muzikál. Johanka z Arku byla taky krásná, Tři mušketýři, a teď naposledy Děti ráje.

Jelikož mám Michala Davida ráda a jeho písničky též, bylo to famózní. Jako holka na základce jsem jezdila do Janáčkova divadla v Brně a musím říci, že i opera mi je blízká. Prostě nemůžu říci, že to nemusím. Naopak, užívám si celé představení jak se říká ,,jedním dechem,,.

A jestli jsem byla vícekrát. Nebyla, a někdy bych klidně moc ráda. Ale mám vše daleko a vstupenka a cesta se mi dost finančně promítne v rozpočtu. Ale když opravdu chci jet, tak jedu. Nevím, jestli na naších jevištích nějaký muzikál chybí, ale myslím si, že nikde jich není tolik co u nás a tak krásných. Tak například muzikál MAMMA MIA určitě patří mezi nejnavštěvovanější a drží si rekord v návštěvnosti. Určitě bych ho já sama chtěla vidět, film byl moc krásný.

Všem přeji, ať si každý muzikál užije jako já. Já jsem plná dojmů a nadšení.

Vaše čtenářka Kytinkak

Tak to vám přeji a doufám, že ani další muzikály vás nezklamou.

Jak jste na tom s muzikály vy, milé ženy-in? Máte také svůj oblíbený? Proč vás chytil za srdce? Máte s ním spojený nějaký zážitek? Umíte z něj nazpaměť nějakou píseň? Svěřte se nám, co ráda posloucháte, který muzikál se vám nikdy „nepřejí“, nebo který muzikál byste chtěla vidět.

Na vaše příspěvky se těším na redakce@zena-in.cz

   
06.06.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [4] Anai [*]

  Megan11 — #1 Jo jo, film byl nádherný a ta ústřední melodie špička - to je nápad - díky - dát si ho do mobilu, zkusím zrealizovat Sml59Jinak muzikály miluju, mým snem  by bylo stát se muzikálovou herečkou... no, herectví bych zvládla, tancování asi taky, to všechno jsem dělala, ale kámen úrazu by byl zpěv, ač je můj otec kdysi slavný zpěvák s absolutním sluchem, já dostala hlas po mamince....

  superkarma: 0 06.06.2011, 13:50:14
 2. avatar
  [3] delfi.na [*]

  Megan11 — #1 souhlasím, fantom opery je opravdu skvělý.

  superkarma: 0 06.06.2011, 12:30:34
 3. [2] pinokio [*]

  Sml67

  superkarma: 0 06.06.2011, 11:43:33
 4. [1] Megan11 [*]

  Pěkný, dobrý den všem..

  Když se řekne muzikál, samozřejmě si vybavím krásná představení na scénách našich divadel. Krysař, Drácula, Johanka z Arcu, Angelika, Tři mušketýři, Bídníci, či překrásná Carmen a řada dalších.

  Existuje jeden muzikál, který je pro mne nade všechny, viděla jsem jej snad tisíckrát, a jistě ještě uvidím. :-) Umím jej zpaměti, jednu melodii z něj mám jako vyzvánění na telefonu. Nádherný, silný příběh, kouzelná muzika, úžasná výprava, kostýmy, obsazení. Bohužel, divák v naší zemi jej může vidět pouze ve fimové podobě, výprava muzikálu uváděného v divadlech by byla prý snad příliš nákladná.

  A tak je mým neskromným snem jednou se podívat do Londýnského West Endu na fenomenální muzikál ,,The Phantom of the Opera", jehož autorem je skvělý Andrew LLoyd Webber.

  Všem opravdu vřele doporučuji...Sml67         Megan

  1. na komentář reaguje delfi.na — #3
  2. na komentář reaguje Anai — #4
  superkarma: 0 06.06.2011, 11:37:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme