Čtenářka RosaGloriaDei poslala dvě fotografie svého úžasného muže, přičemž se přiznává, že tuto radost s ním nesdílí. A já nechápu proč, když je to tak hezké. Děkuji Vám RosoGlorioDei za příspěvek.

Ahoj všem, když jsem si přečetla, čemu bude věnováno dnešní téma, okamžitě jsem mávla rukou, že to není nic pro mě. Můj muž je přece „normální obyčejný“ kluk, který nenosí ani běžné věci jako hodinky či snubák, natož aby jej zdobil kroužek v uchu, nose či snad pod spodním prádlem. Na jeho vlasech je zajímavé jen to, že i tři roky před čtyřicítkou neztrácejí svůj lesk a původní hustotu, těch pár stříbrných nitek, co se v nich místy zatřpytí, mu tam vetkala sama příroda.

Pak mi to ale došlo. Přece jen jsou dny, kdy manžel se slastným výrazem v očích naplní láhev vínem, vytáhne starý „loďák“ a z něj některý ze svých krojů. A takto vyzdoben vyráží „do světa“ J Posuďte sami, jak mu to sluší (mě však při tom na fotce nehledejte).

Manžel čtenářky RosaGloriaDei

 

RosaGloriaDei

PS: přikládám i jedno archivní novoroční foto, kdy náš táta pro změnu pár dní po narození dcery chodil, také solidně vylepšen, „po službě“

Manžel čtenářky RosaGloriaDei


Líbí se vám, když se zdobí muži?

  • Dělá to ten váš? Jak?
  • Líbí se vám na mužích prstýnky, medailonky, řetízky, náušnice, nebo něco jiného?
  • Co vás vyloženě na ozdobených mužích štve?
  • Nebo naopak zcela přitahuje?
  • Maluje se a pečuje o svou pokožku?
  • Dělá si někdo koho znáte extravagantní sestřihy vousů, nebo vlasů.
  • Používá příčesek, nebo si vlasy barví

Další otázky si položte samy :)

Těším se na vaše příspěvky k tomuto tématu, jak textové, tak obrazové na redakčním e-mailu.

redakce@zena-in.cz

A jedné z vás, která mi dnes napíše, pošlu něco, co ozdobí ji. Krásnou květinu…

Reklama