Už se nemůžete dočkat prvních letních paprsků? Už se těšíte na chvíle volna strávené u vody, u moře, s blízkými na dovolené... prostě se těšíte na léto? Že ne? Že se po zimě nevejdete do svého oblíbeného letního oblečení? Máme pro vás radu na poslední chvíli – krásnou postavu bez velké námahy v posilovně, bez hladovění, a bez zbytečných finančních nákladů. Takže zapomeňte na hodiny strávené v bazénu nebo na aerobiku a vyzkoušejte náplasti na zeštíhlení.

Společnost Vita Direct nyní uvádí na český trh super novinku – bezpečné náplasti, které napomáhají stimulovat trávicí procesy v našem těle a tak napomáhají našemu tělu hubnout.

Takže, pokud vás láká zhubnout rychle a navíc...

-         bez komplikovaných diet

-         bez žádných pilulek

-         bez jo-jo efektu!

...vyzkoušejte náplasti VitaSlim!

Náplasti VitaSlim jsou 100% přírodní a bezpečnou cestou k zeštíhlení. Obsahují extrakty z bylin a přírodní složky, např. chaluha bublinatá, břečťan popínavý, jírovec maďal, máta peprná, zelený čaj, hřebíček a zázvor, proto nezpůsobují žádné vedlejší účinky a jejich použití je zcela bezpečné. Obsahují také kofein a L-karnitin. Přírodním a jemným způsobem pomáhají odbourávat usazené tuky a dodávají energii. Nezpůsobují jo-jo efekt. Forma náplastí garantuje velmi rychlé vstřebání aktivních substancí a dlouhotrvající účinek.

Používání náplastí se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám nebo lidem citlivým na jód či s onemocněním štítné žlázy. V případě, že se vyskytnou vedlejší účinky nebo alergická reakce, což je velmi nepravděpodobné, přerušte okamžitě používání náplastí.

Měsíční balení obsahuje 28 náplastí.

Náplasti jsou určeny pro ženy i pro muže.

Zeštihlující náplasti VitaSlim zakoupíte v síti lékáren a od 1.6. v síti drogerií Droxi.

Orientační maloobchodní cena měsíční kúry je 499 Kč.

Reklama