Máte doma zapáleného cyklistu a nevíte, co mu dát pod stromeček? Všechny potřeby už má, nebo jsou příliš finančně náročné? Pak pro vás máme tip na ideální řešení! Josef Dressler, několikanásobný mistr světa v biketrialu a dnes aktivní lektor cyklistiky, ve spolupráci se známými tvářemi české sportovní i kulturní scény, vydal knihu Škola kola. Právě tu teď můžete vyhrát v naší soutěži.

sd

Většina lidí si myslí, že jezdit na kole přeci umí každý, ale netuší, že má ještě velké rezervy.  Díky téhle knížce zjistíte, jak mít z kola větší radost a naučit se jej správně ovládat, protože v tom dělá většina cyklistů hodně chyb. To vše vám názorně ukážou Pepovi žáci, mezi nimiž jsou i Pepa Vojtek, Tomáš Berdych, Tomáš Hanák nebo Tonya Graves.  Každý z nich to má s kolem trochu jinak, jeden jezdí tisíce kilometrů a další má kolo jen jako drobnou zábavu. Takže se v tom určitě najdete i vy.
Více na www.dressler.cz.

A jak jednu ze tří knih můžete vyhrát? Napište nám do diskuze pod článek váš nejtrapnější sportovní zážitek. Tři nejvtipnější odměníme právě touto knihou. Soutěž končí zítra, tedy v pátek 18.12 v 15 hodin.

df

 

Reklama