Styl

Nápady pro dobrý spánek a relaxaci i výrobky z organické bavlny

Pojďte snít

tchiboZachumlejte se do peřin a dopřejte si zasloužený odpočinek. Není nic sladšího než zasloužený spánek. Nechte starosti volně plynout a myslete chvilku jen sami na sebe. Snění je přece tak krásné a příjemné. Stačí jen zavřít oči...

Podzim bude opravdu teploučký! Venku je sice ošklivo, mrzne a fouká studený vítr, ale vám zima rozhodně nebude. Protože s našimi nápady, které se tentokrát točí kolem spánku a relaxace, si doma můžete udělat opravdové pohodlí. Vezměte si oblíbenou knížku, uvařte voňavou kávu a zapomeňte na okolní svět. Postel je přece jen vaše, a tak starosti nechte za dveřmi ložnice. Teď jste důležití jen vy sami, tak si konečně odpočiňte. I během odpočinku ale můžete být styloví a cítit se v oblečení dobře.

tchiboObjevte měkoučké povlečení, teplá pyžama a působivé bytové doplňky! A aby Vaše osobní odpočinková zóna byla opravdu dokonalá, barvy i vzory našich výrobků spolu dokonale ladí - a tak po probuzení můžete s otevřenýma očima směle pokračovat ve snění. Uvidíte, jak příjemně se vám bude vstávat, když vaše ložnice bude příjemně barevně sladěná. Dopřejte si stylové doplňky, které dají vašemu bytu nového svěžího ducha. Do této kolekce jsme zařadili i výrobky z certifikované organické bavlny, která pochází z kontrolované biologické produkce. Kontrole podléhají již samotná semena bavlníku. Při pěstování se používají jen čistě přírodní hnojiva a proti škůdcům se také bojuje přirozenými postupy. Výrobky z této bavlny jsou příjemné k pokožce a navíc jsou přátelské k životnímu prostředí. Jejich koupí i vy přispějete k lepší budoucnosti a současně uděláte dobře sami sobě.

tchibo

Zahájení prodeje v týdnu od 18. října 2010 v síti obchodů Tchibo a v prodejních místech obchodních řetězců a také v e-shopu www.tchibo.cz již od 13. 10. 2010.

Získejte dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www.tchibo.cz v hodnotě 109 Kč. Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

   
14.10.2010 - Doplňky - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] Jasmína [*]

    pěkné! jen ty povlečení v online už nemaj Sml15

    superkarma: 0 16.10.2010, 20:39:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme