Hledejte. Najdete. – A buďte štědří.

tchiboBez techniky se prostě neobjedete nejen v práci, ale ani doma. Dopřejte si proto kvalitní přístroje, které vám zjednoduší život, ale také vám pomohou dát starým vzpomínkám nový digitální háv. S námi i už téměř zapomenuté okamžiky dostanou nové živější barvy a krásnější zvuk.

Šálek lahodné kávy Tchibo jste už nejspíš někdy ochutnali. Víte ale, že Tchibo přináší vedle kávy také každý týden nový svět, plný inspirace? V průběhu celého roku vám Tchibo každý týden nabízí novou kolekci zajímavých výrobků, které vás zaujmou svým propracovaným designem, kvalitou i funkcí. V každé kolekci naleznete asi třicet novinek, které jsou vzájemně sladěné a vždy za dostupné ceny. Naše výrobky si zkrátka zamilujete.

Každý týden nový svět

Témata jednotlivých kolekcí se průběžně mění v závislosti na ročním období a pokrývají všechny oblasti každodenního života. Vybírat si můžete vybavení do kuchyně, bytové doplňky, sportovní náčiní nebo technické novinky. Nezapomínáme ani na módu, proto pravidelně přinášíme nové trendy v oblečení, doplňcích, obuvi i špercích. Ale pozor, každá kolekce je limitovaná a prodává se po omezenou dobu nebo do vyprodání zásob.

tchibo
Objevte s námi to nejlepší ze zvuku & médií, nejnovější lahůdky z oblasti digitalizace i originální charitativní trička s návrhy světových hvězd, v nichž budete nejen skvěle vypadat, ale navíc podpoříte dobrou věc. Vhodný dárek tu zaručeně najdete pro každého člena rodiny. Naše nová kolekce vám nabízí techniku, která vám zjednoduší život a přinese mnoho krásných zážitků.

Digitalizujte své poklady

tchiboTěšíte se na to, až se stereosluchátky na uších budete tančit ulicemi nebo až si své staré kazety vychutnáte v digitální podobě? Pak buďte srdečně vítáni! Naše kolekce je připravená právě pro vás. Mysleli jsme i na vaše pracovní povinnosti, a tak vám kolekci užitečných pomůcek. Ty vám zjednoduší život a pomohou při práci. Například digitální pero, které uloží do paměti až sto stran ručně psaných poznámek, grafů, náčrtků a kreseb. Stačí jen snímač připevnit svorkou na psací blok. Veškerá data lze přenést prostřednictvím USB kabelu na počítač v původní velikosti. Když je pero připojené k počítači, plní funkce myši a grafického tabletu. Pro rychlé skenování textů a obrázků do velikosti A4 je určený ruční skener. Jeho výhodou je vysoká rychlost a kvalita skenování, jak černobíle, tak barevně.

Během několika vteřin můžete digitalizovat svoje vzpomínky uložené na diapozitivech a filmových negativech. Skener diapozitivů sám automaticky vyváží barvy a přenese přes USB rozhraní obrázky do počítače. Pomocí digitálního mikroskopu můžete fotografovat nebo filmovat předměty až 200x zvětšeny. Snadno tak digitalizujete třeba svoji sbírku známek. Kdybyste si chtěli pohrát, máme pro vás připravený vrtulník na dálkové ovládání, se kterým si zaručeně užijete spoustu legrace.

 

tchibo

Nakupujte už nyní

Všechny tyto výrobky a mnohé další si můžete koupit v e-shopu www.tchibo.cz již od 1. 12. 2010 a také v týdnu od 6. prosince 2010 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech obchodních řetězců. Navštivte náš e-shop a přesvědčte se sami, že si z naší bohaté nabídky pro tento týden vyberete. Pouze v e-shopu můžete nakupovat výrobky z kolekce, která se v obchodech Tchibo a prodejních místech objeví až další týden. Není nic snazšího než nakupovat z pohodlí svého domova.

Získejte dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www.tchibo.cz v hodnotě 109 Kč. Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

Reklama