Překvapte své přátele

Nejlepší recept na dokonalý požitek? Dokonalá příprava! S naší promyšlenou sérií hrnců a rafinovanými kuchyňskými pomůckami Vám půjde práce suverénně od ruky. Luxusní porcelán a dekorativní křišťálové sklo Vám zase pomohou vykouzlit působivou atmosféru. Jednoduše nabídka, která svou funkčností, stylovostí a nepřeberným množstvím neodolatelných nápadů promění Vaši soukromou večeři v nezapomenutelný zážitek. Zahájení prodeje v týdnu od 12. prosince 2011 v síti obchodů Tchibo, v prodejních místech obchodních řetězců a v e-shopu www.tchibo.cz již od 7. 12. 2011.

tchibo1

 

Digitální bezdrátový teploměr do trouby

 

-       Bezdrátová kontrola teploty jádra grilovaných a pečených potravin – speciální bezdrátový přijímač s dosahem až 30 m.

-       Zobrazení stupně propečení: krvavý (rare), krvavý až středně propečený (medium rare), středně propečený (medium), dobře propečený (well done). Varovný signál při dosažení stupně propečení. S funkcí časovače.

-       Odnímatelný kabel žáruvzdorný do 300 °C, délka 1m.

-       Cena: asi 750 Kč

tchibo2

 

Digitální bezdrátový teploměr do trouby

 

-       Bezdrátová kontrola teploty jádra grilovaných a pečených potravin – speciální bezdrátový přijímač s dosahem až 30 m.

-       Zobrazení stupně propečení: krvavý (rare), krvavý až středně propečený (medium rare), středně propečený (medium), dobře propečený (well done). Varovný signál při dosažení stupně propečení. S funkcí časovače.

-       Odnímatelný kabel žáruvzdorný do 300 °C, délka: 1m.

-      Cena: asi 750 Kč

tchibo3

 

Pánev z ušlechtilé oceli

-      Pro všechny druhy sporáků – včetně indukčních. Nepřilnavá vrstva zabraňuje připékání pokrmů, umožňuje smažení s malým množstvím tuku a snadné čištění. Z ušlechtilé oceli 18/10 leštěné do vysokého lesku. Vícevrstvé sendvičové dno optimálně udržuje teplo. Vhodná do trouby do max. 180 °C

-      Cena pánve 20cm: asi 500 Kč

-      Cena pánve 24cm: asi 600 Kč

-      Cena pánve 28cm: asi 900 Kč

 

tchibo4

 

Hrnec z ušlechtilé oceli

-      Pro všechny druhy sporáků – včetně indukčních. Z ušlechtilé oceli 18/10 leštěné do vysokého lesku. Vícevrstvé sendvičové dno optimálně udržuje teplo. Držadlo a okraj skleněné poklice z žáruvzdorného protiskluzového silikonu. Vhodný do trouby do 180 °C.

-      Cena hrnce 3l: asi 900 Kč

-      Cena hrnce 6l: asi 1.000 Kč

tchibo5

 

Digitální kuchyňská váha s hodinami

-      Tenká deska se skleněnou vážicí plochou – hygienická a odolná proti poškrábání. Přesné vážení po 1g od 5 do 5000g. S funkcí dovažování. Velký LC displej.

-      Cena: asi 450 Kč

tchibo6

 

Formičky na dezerty a předkrmy 4 ks

-      Pro dekorativní zdobení dezertů, předkrmů, příloh apod. Z ušlechtilé oceli 18/10. Dvě různé velikosti: průměr 5 a 7,5cm. Výška 6cm. Včetně pomůcek k vysunutí dezertu.

-      Cena za sadu: asi 230 Kč

tchibo7

 

Vykrajovátka 4 ks

-      Vhodná na měkké máslo, měkký sýr, měkký chléb, těsto na cukroví apod. Z kvalitního plastu. Tepelná odolnost: –20 až +110 °C.

-      Cena za sadu: asi 130 Kč

 

tchibo8

 

Dávkovač na ocet a olej

-      Na dávkování octa a oleje dohromady nebo zvlášť. Lahvička se šroubovacím uzávěrem pro snadné plnění. Samotné lahvičky jsou vhodné do myčky. Objem každé komory 120 ml.

-      Cena: asi 250 Kč

tchibo9

 

Mlýnek na muškátový oříšek

-      Snadná a bezpečná obsluha. Jedna nádoba na mletí i uchovávání namletého oříšku. Korpus z průhledného a chromovaného plastu. Tmavohnědý.  Průměr 8 cm.  Deisgned by CONRAN.

-      Cena: asi 200 Kč

Užitečné informace

Tchibo je jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců a čtvrtým největším výrobcem kávy na světě. Tchibo je vedoucí firmou na trhu kávy na mnoha evropských trzích včetně ČR a je oblíbené i pro svoje kvalitní výrobky s nápaditými detaily za skvělé ceny. Prodej spotřebního zboží je založen na myšlence týdně nové inspirace na stále nová témata pod mottem „Tchibo. Dát to nejlepší“. Každý týden je uvedena nová kolekce asi 30ti výrobků zaměřených na nové téma ve výborném poměru ceny a kvality. Témata se v průběhu roku střídají a postupně zahrnují všechny oblasti: od kuchyně přes módu, sport, elektroniku, hračky, šperky až po zahradu. Kolekce jsou limitované a prodávají se vždy pouze do vyprodání zásob nebo omezenou dobu. Vedle těchto týdně nových limitovaných kolekcí nedávno Tchibo uvedlo designovou kolekci výrobků pro kávový požitek, která je spolu s kávou součástí stálé nabídky sítě obchodů Tchibo .

Spotřební zboží společnosti Tchibo navrhuje tým, složený z odborníků z oblasti vývoje, kvality a obchodu. Kvalita a design hraje u firmy Tchibo stále větší roli. Již několik let navrhuje Tchibo technické výrobky ve spolupráci s italským Istituto Europeo di Design a uvádí exkluzivní kolekce výrobků, navržených uznávanými designéry Sirem Terencem Conranem a jeho synem Sebastianem. Tchibo se také dlouhodobě angažuje v iniciativě „Cotton made in Africa“, zaměřené na dlouhodobé zlepšení životní úrovně konkrétních afrických malopěstitelů i k ochraně životního prostředí. Od září 2009 zařazuje Tchibo také oblečení se symbolem „Perfect Fit“ - jednotlivé velikosti s dokonale padnoucími střihy místo obvyklých „dvojvelikostí“. Tchibo rovněž spolupracuje se samotnými zákazníky, kteří přispívají svými náměty na nové výrobky prostřednictvím platformy www.tchibo-ideas.de. Zajímavé výrobky, vzešlé z této spolupráce, se již dostávají do prodejní sítě.

Tchibo Praha se potřetí za sebou umístilo v žebříčku TOP pěti nejoblíbenějších zaměstnavatelů ČR v kategorii Velké společnosti, oceněných nezávislou studií „Best Employers Česká republika“.

Reklama