přiznala se čtenářka a autorka prvního dnešního přspěvku petulka132. Co znamená „u nás“ a jak si chození bez kalhotek pochvaluje sama petulka132, to už se dočtete v této novince

Milá redakce, jsem v kanceláři s 5 dalšími lidmi z to 3 jsou ženy a dívky. Bavíme se o všem možném, hlavně když jsou chlapi na kouřové pauze. Zrovna před několika dny jsme toto téma probírali a dozvěděla jsem se, že nejsem sama. U nás je to půl na půl.

Chodím naostro vcelku ráda. Hlavně v létě. Doma chodím zcela „naostro“ v létě a v zimě odhazuji jen podprsenku. Do práce a ven si ji beru a pak už jen šaty nebo sukni s tričkem. Kolegyně měla nedávno nějaký zánět a byla u gynekologa a on jí řekl, že to má z toho, jak se v létě potí a ptal se jí, jestli nosí prodyšné spodní prádlo. Také jí doporučil, že je v létě zdravé chodit dole naostro. Já tedy na žádné záněty netrpím a cítím se tak dobře.

Akorát je trochu problém, když fouká hodně vítr. To se vždy děsím, když jdu z práce po městě, aby mi tu sukni nenadzvihnul....Nejsem totiž žádná Marylin Monroe, bohužel. Další věc, která mě trošku trápí, že když v létě peru prádlo (1x za týden) a pak ho věším na balkon - nějaké podezíravé sousedce by se mohlo zdát, že jsem „špindíra“, když za celý týden vyperu a pověsím jen jedny kalhotky....ale to už jsem asi trochu paranoidní :)

PS: Příteli se chození naostro velice líbí. Jak u mě, tak občas u něj :)

petulka132

Milá petulko132, sousedky jsou sice vnímavé, ale na jejich názor bych se, být vámi, vůbec neohlížela. Je to jen vaše věc

Text nebyl redakčně upraven

Jak to máte s chozením naostro vy, milé ženy-in? Přiznáte se také? Jste pro, nebo vám to přijde nepatřičné?

Napište nám svůj názor na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama