chodí občas čtenářka s nickem PBD. Nemá totiž ráda, když se jí pod kalhotami rýsují obrysy kalhotek. Ve spodním prádle nechodí ani doma. Jak to asi myslí, t se dočtete v jejím krátkém příspěvku

Dobrý den, na ostro si občas záměrně vyjdu,a teda ne proto, že mi to připadá strašně sexy..Ale proto, že nesnáším, když se pod kalhotama rysují klasické spodní kalhotky, nebo moje oblíbené z nohavičkou...

Takže pokud mám kalhoty, které odhalují obrys kalhotek, tak naostro chodím. Je pravda, že bych mohla nosit tanga, ale já tanga nesnáším..Nejsou pohodlná a já se v oblečení pohodlně cítit chci... Někdy jdu naostro, i když mi kalhoty umožnují si vzít gaťky, ale občas ve spěchu se takovou drobností, jako jsou kalhotky prostě nezabývám.

Doma ve spodním prádle nechodím a pokud narychlo „padám ven“, tak oblékám jen nezbytné kousky textilu, a mezi ně kalhotky nepatří..

.Ale když mě „navštíví tetička z Ruska“ tak bez kalhotek ven nechodím, i když jsem „tamponový typ“, tak přece jen mi kalhotky zaručují větší pocit jistoty a pohodlí..Nehody se občas stanou, ne vždy je možnost se pohodlně přebalit a přiznávám, že se mi i občas stane, že to prostě“ zazdím“..Ale naštěští jsem ještě neměla nehodu, o které by věděli všichni, kdo mě vidí:)

Hezký den

PBD

Milá PBD, to jste dnes první, která se přiznala, že chodí bez i pod kalhotami

Text nebyl redakčně upraven

Reklama