Styl

Naostro nahoře i dole

Děkujeme čtenářce s nickem Snížek, za příspěvek na dnešní téma. Jak se na její oblibu chodit v létě nahá pod šaty, dívají ostatní?

Když je hic, lepší nemít nic. Kdysi v práci po sprše se mi nechtělo dávat si na sebe zpátky znovu spodní prádlo, tak jsem si jen oblékla šaty z lehkého plátýnka, bylo mi perfektně. Akorát kolegyně to nemohla vydýchat, měla starosti, že při jízdě na kole foukne vítr a já budu dělat pohoršení kolemjdoucím, ale její starosti mne neodradily.

Naostro je naprosto nejlepší a pocit volnosti úžasný. Jinak ráda chodím  v šortkách a tričku. Od doby, kdy jsem se opalovala nahá a dlouho, až jsem si uhnala úpal, nevydržím tak dlouho na sluníčku. Při práci na zahrádce používám slaměný klobouček.

Ochlazuji se zahradní sprchou a žízeň nejlíp zažene voda s citrónem. Tropická vedra bez závanu větříčku opravdu nemusím. Materiály na oblečení jsou nejlepší přírodní, syntetické jsou nepříjemné.

Přeju všem hezké léto s přiměřeným teplem a sluníčkem a hodně příjemných zážitků na cestách.

SNÍŽEK

Jak se vám jezdí na ostro na kole? Není to trochu nepohodlné?Ale jinak máte mé sympatie za to, že si nencháte do ničeho kecat.

Co tomu říkáte, milé ženy-in? Měly byste odvahu jít na ostro i do práce? Jak nejnahatěji chodíte mezi lidi vy? Co nejvzdušnějšího a nejchladivějšího nosíte, když jsou tropická vedra? Snášíte dobře horko, nebo se slunci raději vyhýbáte? Jak chodíte doma? Nahá, v prádle, nebo nabalená?

Napište nám na dnešní téma na redakce@zena-in.cz

   
23.06.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] SNÍŽEK [*]

  Anai — #1 samozdřejmě že nejezdím na ostro dlouhé trasy,jen po městě,taky si dávám pozor,aby si toho nikdo nevšimnul,ale je to moc pohodlné.Sml16

  superkarma: 0 23.06.2011, 14:51:16
 2. avatar
  [3] átéčko [*]

  myslela jsem, podle názvu, že chodíš bez pokrývky hlavy a bosa....Sml30 ...a pobuřuješSml32

  superkarma: 0 23.06.2011, 11:18:25
 3. avatar
  [2] Vivian [*]

  Kdybych měla prsa lentilky, tak taky chodím bez, ale trojkám to nedělá dobřeSml30

  superkarma: 0 23.06.2011, 08:48:20
 4. [1] Anai [*]

  Asi jezdí jen tak kvůli přemístění, ne "ze sportu", není nad vycpané cyklokalhoty - u mě ne kvůli zadku, ten mě nikdy nebolí, protože se spíše nadnáším, ale právě kvůli určitým partiím jsem si je oblíbila ....

  1. na komentář reaguje SNÍŽEK — #4
  superkarma: 0 23.06.2011, 08:41:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme