Byla jsem pořád sama a neustále čekala na toho pravého, ale ten stále nepřicházel. Jednoho dne mě sestra pozvala na oslavu kamarádových narozenin, nechtěla jsem jít, ale ségra mě neustále přemlouvala, ať jdu, že tam nikoho nezná, jen toho oslavence.
Tak jsem nakonec na prosbu sestry dala a začala se od rána připravovat na akci, každá holka chce být přece krásná :-). Koupala jsem se, umyla si vlasy, použila na sebe různé vonné mastičky a nakonec vše završila svojí oblíbenou vůní.

Tak jsme tedy vyrazily, na začátku akce byla trošku nuda, moc mě to tam nebavilo, ještě že nějaký ten alkohol byl zadarmo :-).

Ale možná právě na ten alkohol jsem doplatila, setra chodila od stolu ke stolu a nalévala si do skleniček různý alkohol, prý že chce ochutnat vše. Čekala jsem chvíli, než si naplní všech pět skleniček jelzinem, malibu, vodkou a ještě nevím čím, a pomohla jsem jí to opatrně odnést ke stolu, sama jsem měla jen jednu skleničku vína, bylo mi už dost nepříjemné, jak všichni na nás koukají, jako na nějaký neomalence.

A teď to začalo, já vypila svoji skleničku vína a ségra začala usrkávat ze svých sklenic a nejednou říká: „Toto mi nechutná, toto taky ne, tohle už nemůžu." A přitom ze sklenic vůbec nic neubylo, bylo mi trapné to tam vše nechat, tak sem jí začala v tom pití pomáhat, ale ona najednou na mě, ať jdu tancovat a nechám to tam. Myslela jsem, že bych se hanbou propadla, to zde všechno nechat, a za 20 minut jsem to vše vypila.

Bylo mi špatně, na parketu jsem se motala, ale aspoň mě nesžíraly ty špatné pocity, že si neumím vážit pití. Najednou ke mně přišel jeden kluk, byl krásný, černé vlasy, uhrančivé oči, no prostě neodolala jsem mu.

Chvíli jsem s ním tančila, a pak si šla s ním sednout k fontánce, než jsem si sedla, už držel v ruce skleničky alkoholu a pobízel mě, ať piju.
Začali jsme se líbat, byl to krásný pocit. Avšak neudržela jsem už svoji rovnováhu pod tolika skleničkami alkoholu, že jsem do té fontánky spadla, převrhla se a jeho stáhla sebou, kupodivu mu to vůbec nevadilo, ba dokonce se mu to líbilo.

Dál už si toho moc nepamatuji, jen to, jak jsem se ráno probudila s šílenou bolestí hlavy a s bolestí žaludku, podívala jsem se na mobil, kolik je hodin, byly 2 hodiny odpoledne a na mobilu stála již nějaká sms.

V sms stálo: Ahoj, moc jsi se mi líbila, byla jsi strašně divoká, líbilo se mi, jak si využila svůj temperament k hrátkám ve vodě! Hned jsem se začervenala a na vše se hned zeptala sestry, která byla úplně v pohodě, jelikož za ten večer nic nevypila, prý že tam nebylo nic podle její chuti.

Párkrát jsem se s tím klukem sešla, a když zjistil, že nejsem vůbec divoká, ale strašně tichá, introvertní dívka, byl z toho úplně v šoku. Chodili jsme však spolu jen 2 měsíce. Ale na tyto svoje divoké námluvy nikdy nezapomenu, jelikož to byly asi první a poslední v mém životě.

Zde platilo přísloví: Tichá voda břehy mele."


Reklama