Některé plány se prostě vymknou z rukou. Čtenářka PBD si s partnerem namísto nové lednice pořídila 3D televizi. Proč? S lednicí není taková sranda...

Jaké společné plány si s partnerem už splnila čtenářka PBD? Tak třeba 3D televizi, i když ta byla vlastně nad plán...


Dobrý den, jaké máme s partnerem nesplněné plány a tajná přání?

No jejda, těch by bylo:)

Ale alespoň pár, těch dosažitelných, napíšu...

Takže v první řadě asi provedeme ten úřední počin, abychom na zvonku nemuseli mít dvě jména, pak přijde na řadu „pořízení“ dalšího nositele/nositelky společného příjmení a taky bychom chtěli časem ten domeček se zahrádkou a výborným umístěním. A to takovým, aby tam byl klid a pohoda a přitom výhody města co by kamenem dohodil a dvakrát popoběhl:)

A samozřejmě jsou i ty hodně reálné a blízké plány – už minulý týden jsme si chtěli pořídit novou lednici, protože chceme větší mrazák. Ale ouha – nedošlo na to. Koupily jsem si novou 3D TV protože „S lednicí není taková sranda“ :) takže nudná lednice se bude kupovat až v září..

Taky máme naplánované stihnou ještě nějaký ten výletík po krásách naší země,než nám zamrzne hlavní sezona:) Pokud to vyjde- ťuk ťuk ťuk - tak už o víkendu.

Co se týče zvířátek – tak chtěla bych-teda ne vešky,blešky a podobnou havět:)- ale psa, nejlépe dva, třeba i kocoura... nějakou tu slépku, záhonek... Ale plnění těchto plánu se Váže na ten domeček se zahrádkou, to té doby budu doma jediné zvířátko já nebo partner :)

Nejbližší plány jsou naprosto všední – a to dojet v pátek ulovit kus žvance – já ty nákupy tak nemám ráda,ale jednou týdně se to přežít dá – musí dát. I když to taky vlastně není pravda, nákupy si necháváme i dovézt, zaleží na tom, co je na nákupním seznamu v „blbníčku“ :)

Samozřejmě jsou i jiné touhy, sny a přání – ale taky nemusím vyslepičit všechno :)

Přeji hezký den a hodně splněných plánu, snů a tužeb:)
PBD

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 21.8.2013: Společné plány

  • 77Jaké plány jste si s partnerem již splnili?
  • Které na splnění ještě čekají?
  • A jaké jste v průběhu času přehodnotili?
  • Na jakých snech jste se shodli a na kterých ne?

Na tyto otázky mi můžete odpovědět v příspěvku k tomuto tématu. Plány to mohou být různé, malé, větší, velké, osudové... Počínaje kopií morčátka, pejska, přes společnou dovolenou třeba někde v exotice, až k dětem, domu, společné firmě, životu v zahraničí, v přírodě – fantazii se prostě meze nekladou. Můžete mi i napsat, kdo z vás je akčnější při jejich plnění? Jeden z příspěvků, který dorazí do 15.00 hodin 21.8.2013 a bude dlouhý alespoň jako tento odstavec textu, odměním jako vždy pěkným dárkem. Tím je tentokrát: krásnou knihu 77 výletů po stopách Starých pověstí českých (Universum). Redakční e-mail, na který příspěvky posílejte, zní...

Reklama