Novinky

Namísto lednice 3D televize

Některé plány se prostě vymknou z rukou. Čtenářka PBD si s partnerem namísto nové lednice pořídila 3D televizi. Proč? S lednicí není taková sranda...

Jaké společné plány si s partnerem už splnila čtenářka PBD? Tak třeba 3D televizi, i když ta byla vlastně nad plán...


Dobrý den, jaké máme s partnerem nesplněné plány a tajná přání?

No jejda, těch by bylo:)

Ale alespoň pár, těch dosažitelných, napíšu...

Takže v první řadě asi provedeme ten úřední počin, abychom na zvonku nemuseli mít dvě jména, pak přijde na řadu „pořízení“ dalšího nositele/nositelky společného příjmení a taky bychom chtěli časem ten domeček se zahrádkou a výborným umístěním. A to takovým, aby tam byl klid a pohoda a přitom výhody města co by kamenem dohodil a dvakrát popoběhl:)

A samozřejmě jsou i ty hodně reálné a blízké plány – už minulý týden jsme si chtěli pořídit novou lednici, protože chceme větší mrazák. Ale ouha – nedošlo na to. Koupily jsem si novou 3D TV protože „S lednicí není taková sranda“ :) takže nudná lednice se bude kupovat až v září..

Taky máme naplánované stihnou ještě nějaký ten výletík po krásách naší země,než nám zamrzne hlavní sezona:) Pokud to vyjde- ťuk ťuk ťuk - tak už o víkendu.

Co se týče zvířátek – tak chtěla bych-teda ne vešky,blešky a podobnou havět:)- ale psa, nejlépe dva, třeba i kocoura... nějakou tu slépku, záhonek... Ale plnění těchto plánu se Váže na ten domeček se zahrádkou, to té doby budu doma jediné zvířátko já nebo partner :)

Nejbližší plány jsou naprosto všední – a to dojet v pátek ulovit kus žvance – já ty nákupy tak nemám ráda,ale jednou týdně se to přežít dá – musí dát. I když to taky vlastně není pravda, nákupy si necháváme i dovézt, zaleží na tom, co je na nákupním seznamu v „blbníčku“ :)

Samozřejmě jsou i jiné touhy, sny a přání – ale taky nemusím vyslepičit všechno :)

Přeji hezký den a hodně splněných plánu, snů a tužeb:)
PBD

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 21.8.2013: Společné plány

 • 77Jaké plány jste si s partnerem již splnili?
 • Které na splnění ještě čekají?
 • A jaké jste v průběhu času přehodnotili?
 • Na jakých snech jste se shodli a na kterých ne?

Na tyto otázky mi můžete odpovědět v příspěvku k tomuto tématu. Plány to mohou být různé, malé, větší, velké, osudové... Počínaje kopií morčátka, pejska, přes společnou dovolenou třeba někde v exotice, až k dětem, domu, společné firmě, životu v zahraničí, v přírodě – fantazii se prostě meze nekladou. Můžete mi i napsat, kdo z vás je akčnější při jejich plnění? Jeden z příspěvků, který dorazí do 15.00 hodin 21.8.2013 a bude dlouhý alespoň jako tento odstavec textu, odměním jako vždy pěkným dárkem. Tím je tentokrát: krásnou knihu 77 výletů po stopách Starých pověstí českých (Universum). Redakční e-mail, na který příspěvky posílejte, zní...

   
21.08.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [4] PBD [*]

  Hanula — #3jj,já mám na Batelov taky krásný vzpomínky,nejen že je to kousek od švábova,kde žila babí..ale taky tam byly super poutě:) ještě asi jsou:) a když jsem byla větší,tak už jsem mohla i na zábavy do kulturáku,nebo na pívo do hospudky - takže vzpomínek je ranec:)

  Jééé..ty se máš že tam jedeš už teď:) Já se už nemůžu dočkat,už aby bylo 4:) 

  tak ať už do těch štoku pojedeš a nebo ne - tak přeju,ať máš víkend podle představ:) A stihneš i trochu toho relaxu:)

  superkarma: 0 21.08.2013, 10:57:49
 2. avatar
  [3] Hanula [*]

  PBD — #2 Sml16Batelov - mám krásné vzpomínky na dětství - kdy jsem tam jezdila ke kamarádčině babičce na chaloupku.

  O víkendu jedu do našeho rodného města a známí mě lákají do Štoků - akce v Hanesově mlýně - no nevím - mám tam docela nabitý program......

  1. na komentář reaguje PBD — #4
  superkarma: 0 21.08.2013, 10:36:30
 3. avatar
  [2] PBD [*]

  Hanula — #1Hančo,my jsem si doma nevymůrovali nic většího než jsou morčata:) ale je pravda,že o víkendech a prazdinách jsme měli babí psa,kočky,slepice,kozy,krávy..atd:) takže zvířat jsem si užívala až kam:) A doufám,že jednou si budeme moci pořídit taksy nějakého pořadného velkého psa,ale až na ti zahradu:)

  jj,jasně že by se mi ta kniha líbila - inspirace není nikdy dost ..ted máme v plánu šikluv mlýn a Slavkov(zámek) a pak jedeme na týden do Jihlavy,takže Zoo s neteřinkou,a taky bych chtěla přes batelov(zapalit tam babičce svíčku,dát kytí a říct jí co je nového - dělám to tak,i když je to asi trochu divný no:) do jindřicháče...a nějaký ty cíle kolem jihlavy(a teda ještě za druhou babí na hřbitov),víš jak:) A hlavně taky jdeme na mejdlo k Princovi:)A jedno mejdlíčko bude ještě předtím u našich:)

  Ale nejblížší výlet bude zítra do Olympie do kina:) 

  tak snad se plány vydaří :) víš jak to je,člověk plánuje,planu je a pak to stejně nevyjde...ale fandím si:D Do šiklova mlýna chceme jet s partorovýma rodičema a dědou,do slavkova sami...do ji taky sami a pak výletovat se setrou,jejim partnerem a jejich dcerkou( a nebo budou malou hlídat babí a děda-záleží kam se pojede:)

  1. na komentář reaguje Hanula — #3
  superkarma: 0 21.08.2013, 10:26:28
 4. avatar
  [1] Hanula [*]

  Sml16nějaké to zvířátko jsem si vždy moc přála, ale nevyšlo to.... tak si užívám zvířátek u známých - tento víkend byl s dvěma psy a kocourem.... tak jsem si zvířátek užila hodně....

  Pavlí - to by se ta knížka na výlety hodila.....Sml67

  1. na komentář reaguje PBD — #2
  superkarma: 0 21.08.2013, 09:53:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme