Čtenářka Ifulinkaa patří do skupiny lidí, kteří nemají rádi kočky. Nepřesvědčily ji ani zaryté kočkomilky. Ale nakonec přeci jen k jistému myšlenkovému posunu dospěla...

Také čtenářka Ifulinkaa se rozhodla přispět k dnešnímu tématu. Kočky nemá ráda a bojí se jich...


Dobrý den vám všem:)

Nemám ráda, kočky, nemám ráda kočky... To jsem si říkala celý život. Ani zaryté milovnice koček (DanoD, o tobě se taky bavím), mne nedokázaly přesvědčit, že kočky jsou milé a přítulné. Vždy jsem v nich viděla malé šelmy, které škrábou a prskají. Nevezmu do ruky ani morče, či křečka. Co kdyby mne pokousali? BRR!
Ovšem jednou zavolal sestře známý, že našel dvě koťata a nemůže si je ze zdravotních důvodů nechat, zda by jim neposkytla azyl a spolu snad najdou nový domov mrňousům. Kočičí dámu jsme udali hned, ale kocour se s námi začal kamarádit a chtěl se mazlit... Najednou jsme obě zjistily, že jeden malý, chlupatý, umňoukaný rarach nás obměkčil natolik, že zůstal u sestry na baráku. Změnila jsem názor na kočky, nejsou tak zlé, jak si myslím, přesto se jich stále bojím. Krom jednoho.
Jsem ráda, že se setra rozhodla si jej ponechat, on je vděčný, že nezůstal u silnice a hlídá dvůr se svou velkou kámoškou...

kocka a pes, pes a kocka

Přeji pěkné úterý,
Ifulinkaa

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 28. srpna 2012: Vaše kočka

Máte, nebo měla jste doma kočku? Potom je toto téma určené právě vám! Napište příběh, který se vám s kočkou přihodil, a můžete získat dárek od partnera našeho tématu: super prémiové krmivo pro kočky Perfect Fit™ In-Form v množství na 62 dní a hodnotě 605 Kč!

krmivo

  • Pošlete příběh, který se vám s kočkou stal!
  • Pošlete fotku vaší kočky!

Ano, ano, příběh můžete doplnit i jednou fotkou - dvakrát podtrhuji slovo jednou (více fotek pravděpodobně uveřejněno nebude) - vaší kočky.

Na příspěvky a snímky se těším do 28.8.2012 a 15.00 hodin v redakční e-mailové schránce. Pokud pošlete příspěvek později, pravděpodobně nebude uveřejněn.

Reklama