V obchodech Tesco se nejvíce prodávají sešity a školní batohy s motivy oblíbených dětských postav Spiderman, Cars, Hello Kitty a Princess

Bohatá nabídka školních potřeb je připravena pro školáky od začátku srpna v prodejnách Tesco. K dostání je široký sortiment školních a výtvarných pomůcek i školní batohy a aktovky za akční ceny. Cena školních brašen letos začíná na 399 Kč a kompletní výbavu pro prvňáčka lze pořídit již za 1000 Kč. V prodejnách Tesco probíhají slevy na školní sortiment a již v srpnu se pohybují od 15 do 55 %.

V obchodech Tesco vše pod jednou střechou

tesco5I když se školní pomůcky prodávají celoročně, jejich nákupy vrcholí v průběhu posledního srpnového týdne a první týden v září. „Rodiče nakupují především běžné pomůcky, mezi které patří sešity, pera, tužky, pastelky, pravítka, obaly, vodovky, tempery a štětce. Zvláštní pozornost pak věnují rodiče i školáci výběru školní brašny, která splňuje náročné ergonomické požadavky. Jejich cena začíná již na 399 Kč. Kompletní výbavu pro prvňáčka lze pořídit od 1000 Kč,“ uvádí Anton Čižmárik, který se tímto sortimentem ve společnosti Tesco zabývá.

Ve druhé polovině prázdnin a začátkem školního roku obsahuje každý pátý nákupní košík v prodejnách Tesco v průměru šest školních potřeb. V loňském roce byl nejoblíbenější položkou EKO sešit, kterého se prodalo přes dva miliony kusů.

A jaké jsou trendy posledních let? „Moderní pro školáky jsou v poslední době také nádoby na svačiny, stylové láhve na pití, praktické doplňky pro různé kroužky, nebo také „první“ telefony pro školáky. Ti starší pak dostávají také první notebooky a tablety,“ říká Anton Čižmárik. Specifickou představu o podobě školních potřeb pak mají nejmenší školáci. „Především menší děti si chtějí zpestřit školní docházku veselými obrázky na pomůckách. Nabízíme proto celé sady s motivy z oblíbených dětských filmů, jako jsou Auta, Spiderman, nebo animovaný film Letadla, který se v kinech objeví jako letní novinka 22. srpna. Holčičky pak touží hlavně po motivech princezen, kočičky Hello Kity, myšky Minnie a víly Zvonilky,“ dodáváAnton Čižmárik.

Nabídka školních potřeb v obchodech Tesco je opravdu pestrá

Tesco

TEsco

Reklama