Styl

Nákupy se stylistkou. Lákalo by vás to?

Díváte se na rády na televizní proměny? Také si v duchu říkáte, že byste potřebovala poradit? Tápete při výběru oblečení a chtěla byste si někdy vyzkoušet nákup se stylistkou? Nebo si myslíte, že to nepotřebujete a že sama víte nejlépe, co vám sluší?

Jaké nejčastější chyby v odívání děláme? Na to nám odpoví stylistky Lenka Poláčková, Tatiana Sladíková, Lenka Podlahová.

lenka Poláčková

Ženy často neví, jaké barvy se hodí k jejich typu, a když už jim sluší odstíny, které mají rády, tak netuší, jak je do šatníku správně zařadit.

Rovněž si neuvědomují, že ne všechny trendy se hodí k postavě každé ženy. Není tak důležité, jestli se jedná o žhavou módní novinku, ale jde spíš o to, jestli daný kus oblečení zákaznici dobře sedí.

Opakující se chybou je ulpívání na jednom stylu, opatrnost v kombinacích, nebo naopak nesprávně zvolené výrazné kombinace a prvky, a přílišný nesoulad doplňků.

Bojí se zvýrazňovat své fyzické přednosti.

Někdy se oblékají, jako by si neuvědomovaly svůj věk, což může vypadat nevkusně až směšně.

Podceňují doplňky: Kolikrát stačí oživit jednoduchou košili šátkem či šperkem, nebo jen výraznými lodičkami.

Ženy se zbytečně bojí barevných kombinací a doplňků. Myslí si, že když si obují černé boty a vezmou černou tašku, je to vždycky správně. Ale bohužel se to často nehodí, je to zbytečně kontrastní a ne úplně moderní.

Šperky nepoužíváme na oživení skoro vůbec.

Zapomínají na vlasy a líčení. Stále potkáváme ženy, které mají nevhodně upravený účes a špatně zvolené melíry i barvy.

Často nedávají šanci tomu, co je pro ně nové, neznámé, mají z toho strach, vytvoří si předsudky a raději zůstávají u osvědčeného modelu.

stylistka

Máte pocit, že byla řeč o vás? Jakých prohřešků proti stylu se dopouštíte vy? Svěřila byste se do rukou stylistky, abyste v tom měla konečně jasno? Jak taková stylová schůzka vlastně probíhá a co nám přinese?

Lenka Poláčková: „Nejdříve se musím s klientkou seznámit, abych věděla, jak ona sama vidí svůj styl a co má ráda. Poté se zaměřím na její postavu a poradím, jaké střihy jsou vhodné. Každá žena má nějaké partie, jejichž nedokonalosti zveličuje a myslí si, že jsou nehezké, ale přitom to tak vůbec nemusí být. Já je vidím jinak a mám oko na módu i trendy. Každá žena může vypadat dobře, když se správně zvolí barvy a dodá se osobitější styl.“

Tatiana Sladíková: „Řekla bych, že je to o společném osobním rozhovoru, ten je důležitý - klienti se při něm postupně uvolní, já si udělám určitou vizi a pak následuje zkoušení oblečení. Někdy jsou klienti třeba i zaskočeni novými nápady, ale jakmile mají nečekanou kombinaci na sobě, bývají zpravidla mile překvapeni.“

Lenka Podlahová: „Myslím, že přínosem je rada někoho, kdo módu stále sleduje a během chvilky vám ukáže trendy, které jsou tuto sezonu aktuální. Poradí vám, proč nevyhazovat starší věci a jak je zkombinovat s novinkami a oživit šatník. Poukázat jaké trendy jsou pro vás vhodné, čeho se vyvarovat. Obzvláště nový pohled na barevné kombinace si mé klientky velmi chválí. Také asi triky, které jsem nasbírala dlouholetou praxí, že pomocí střihů, barev i kombinací vzorů dovedu pracovat s postavou tak, aby vypadala co nejlépe.“

Které z těchto stylistek byste se svěřila do rukou?

Nejsympatičtější je mi stylistka:

Možnost%
Lenka Poláčková54,2
Tatiana Sladíková18,8
Lenka Podlahová27,1

Některá obchodní centra pořádají dny se stylistkou. Když máte štěstí a jste vybrána, bude se vám věnovat profesionál, který vám pomůže při výběru a najde ten správný styl.

Zdroj www.nakupnigaleriemyslbek.cz

   
23.08.2011 - Móda - autor: Dana Haklová

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [37] Fofo [*]

  Ale je fakt, že v některých časopisech udělají ze strašně oblečené ženské (ta přijde schválně v tom nejhorším) ještě hůře oblečenou. Poslední dobou je toho zářným příkladem módní redaktorka časopisu Katka - oblékli tam redaktorku hodně nad 50 do šatů s výstřihem až k pasu a štíhlou dívčinu (nahoře vel. 40, dole vel. 38) do šatů, střihů a barev tak, že s ní udělali slušnou baculku Sml23

  superkarma: 0 23.08.2011, 14:25:50
 2. [36] Fofo [*]

  Dante Alighieri — #20 Já jsem někde četla, že na www.modniordinace.cz si můžeš pozvat domů stylistku a ta Ti pomůže zkombinovat to, co Ti sluší nebo co by Tě ani náhodou třeba nenapadlo kombinovat. Může jít a nemusí s Tebou na nákupy.

  superkarma: 0 23.08.2011, 14:22:02
 3. avatar
  [35] Solei [*]

  Zatracovala nezatracovala... tohle není kovářova kobyla. Tohle je někdo kdo si dal zatraceně záležet na tom co na sebe navěsil.

  Z mého pohledu je slečna oblečena výrazně a má pěkné vlasy. Ale ne, není to slušivé a ne nelichotí to postavě a ne nevypadá to moderně.

  superkarma: 0 23.08.2011, 13:25:37
 4. [34] drobek [*]

  Jednou jsem se nechala v jistém kosmetickém salonu po ošetření i nalíčit. Slečna trvala na svém, že jsem podzimní typ. A po nalíčení mě ujistila, že mi to moc sluší a že konečně vypadám na svůj věk. Měla pravdu, v zrcadle na mě hleděla zachovalá pětatřicítka. Když se líčím sama (jako jarní typ), hádají mi lidé o tak sedm let méně Sml80 A zkušenost druhá: seznámila jsem se s majitelnou sítě kadeřnických studií a ta mě určila na první pohled barevně správně. Vysvětlila mi, že s tím černým oblečením a stříbrnými šperky nedělám dobře. Měla pravdu, ale já se té černé barvy nezbavím. Image kreativce mi docela vyhovuje Sml24

  Btw. paní majitelka sama nosí na hlavě barvou i tvarem neuvěřitelný květák Sml57 Prostě -- kovářova kobyla... ale je velmi schopná obchodnice a profesionálka. Takže bych ty kecky s fajfkou na obrázku tak úplně nezatracovala...

  superkarma: 0 23.08.2011, 13:17:09
 5. avatar
  [33] Eva_CZ [*]

  Suzko, aha! Sml54

  superkarma: 0 23.08.2011, 13:02:05
 6. avatar
  [32] Eva_CZ [*]

  Anai, no to me teda poser. Vypada jak nejaka blba skladnice, ktera jde po sichte na aerobik - a tobe to prijde originalni? Sml30

  superkarma: 0 23.08.2011, 13:01:47
 7. avatar
  [31] enka1 [*]

  Možná bavilo, ale stejně bych brblala

  superkarma: 0 23.08.2011, 12:50:37

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] Motiva [*]

  Asi před 15 lety jsem měla pocit, že se stylizuju čím dál víc do černé (čím dál víc kil) a že vypadám jak stařena. Požádala jsem známou, která mi se zaujetím líčila, jak se zabývá barevnou typologií, školila se i u vizážistky ze Švýcarska, bylo vidět, že je tou prací opravdu zaujatá. Na ezení u ní jsem strávila 5 hodin, udělala mi barevnou typologii, vyzkoušely jsme paruky s různými odstíny vlasů, probraly vzory, střihy, nalíčila mě. Sama zpočátku myslela, že černá by měla být v pořádku, ale postupně jsme se dopracovaly k tomu, že jsem vlastně podzimní typ, což se pozná po zakrytí vlasů, odlíčení a testu tváře se stříbrnou a zlatou barvou. Nejpraktičtější dárek byla kartička barevných odstínů pro podzim, kterou stačí přiložit k jakékoliv látce a hned vidíte, jestli se s ní tluče nebo ladí. Také mi doporučila knihu, která rozebírá jednotlivé postavy a typy oblečení, které jednotlivým typům postavy sedí. Součástí knihy je opět i barevná typologie, ještě podrobnější než tazákladní podle ročních období. Myslím se to jmenovalo Image plnoštíhlé ženy, musela bych zvednout zadek a jít hledat do knihovnySml15 Ráda maluju a barvy "cítím", takže mě tahle knížka bavila a občas, když tápu, se k ní ráda vracím. Super trik je např. u úzké sukně, abyste nevypadaly jak kredenc, od kolen dolů sukni mírně a postupně zúžit, vypadá to mnohem lípSml16

  superkarma: 1 23.08.2011, 12:27:30
 2. avatar
  [29] Solei [*]

  "nákupy" se stylistkou v Myslbeku jsem absolvovala.

  Mno. Byla to škoda času.

  Do obchodu do kterého jsem se chtěla podívat a sama bez doprovodu bych nešla jsme nevstoupily. Zato mně zavlekla do H and M do kterého nechodím protože mám prsa a v tomhle krámě mi nesedí ani obyčejné bavlněné tričku.  I když jsem to slečně řekla tak na tomto krámě trvala - pak byla samozřejmě překvapená. Stejně jako byla překvapená, když jsem jí říkala, že černé šaty k mojí barvě vlasů nejdou atd. To slečnu nezajímalo, důležité bylo, že byly od módního návrháře. A tak to šlo celé dvě hodiny. Nakonec mi slečna z té fůry věcí co jsme zkoušely vybrala lososově zbarvenou šálu, kterou jsem tam přihodila sama když jsem ji předváděla ty černé šaty (že teda s tou šálou by to bylo trochu lepší) - tu jsem ale nekoupila, protože podobnou a lepší už doma mám.

  Kdybych měla za tuto službu stylistce ještě platit, nejspíš bych s tím měla hodně velký problém.

  Uvědomuji, si že slečny, které tuto službu pro Myslbek poskytují nejsou ostřílehé harcovnice, které českým hvězdám účtují kulaté sumy (popravdě, leckterá naše star je oblečená od profi stylisty určitě hůř, než kdyby se oblíkala sama). Ale pokud mi někdo nabízí nějakou službu, měl by mít alespoň základy jak s čím zacházet (a nemyslím tím našprtaný článek z Cosmopolitanu) a také by měly mít aspoň trochu vkus a alespoň přibližný odhad na velikost a střih pasující k postavě.

  To tyhle slečny bohužel nemají, samy jsou malinké a vychrtlé a tři třička přes sebe na nich sice nevypadají báječně, ale nejsou tak tragické jako na ženě s ženskou postavou.

  superkarma: 2 23.08.2011, 11:01:49
 3. avatar
  [28] wich [*]

  Altamora — #19 To je fakt. V tomhle podle mě mnohem líp dokáže poradit dobrá kamarádka než lecjaká stylistka. Navíc ty proměny v časopisech jsou o tom, že dají ženské nepadnoucí oblečení v barvách, které ji nesluší, no a pak, když jí dají něco, co jí sedne, je markantní proměna jasná. No ale ve finále, ať si každej nosí, co chce, a pokud tobě je pohodlně a cítíš se dobře v kostýmku, proč to měnit Sml33 Pokud jsi typ, co snese doplňky, místo velkých změn v šatníku kup šátek, hezkou kabelku, boty, náušnice... Já si taky nemyslím, že je nutno se měnit.

  superkarma: 0 23.08.2011, 10:54:44
 4. avatar
  [27] hubajda [*]

  Urcite ano byla zvedava co by semnou udelala mam problem s kalhoty a sukne nenosim vetsinou chodim sportovne oblecena a obcas by se siklo vypadat vice zensteji

  superkarma: 0 23.08.2011, 10:46:06
 5. avatar
  [26] átéčko [*]

  Já bych poradit chtěla a byla bych zvědavá, co by mi stylistka poradila k mým potřebám. Skoro nikam nechodím, jen venit psa, na nákup a sem tam na kafe. Nepotřebuji společenské šaty, kostýmky. Nečekané kombinace někdy vyplynou samy..

  superkarma: 0 23.08.2011, 10:31:43
 6. avatar
  [25] Dante Alighieri [*]

  Anai — #22 Já si třeba nemyslím, že je to se mnou tak špatný, posledním rokem jsem našla svůj styl, např. jsem přestala nosit široký džíny a mikinu vezmu už jen z nouze nebo pro sport. Šperky mám taky pořád. Sml54 A taky si uvědomuju, jak je třeba bořit svoje hranice, protože kdykoli jsem je zbořila, hodně rychle jsem si nový prvek oblíbila. Např. bych si nikdy nemyslela, že si koupím tyrkysové lodičky s mašličkou. Ale koupila, zvykla si na ně a líbí se mi. Ale určitě je pořád co zlepšovat. Článek se mi taky moc líbí.

  superkarma: 0 23.08.2011, 10:04:21
 7. avatar
  [24] SStream [*]

  opr. názoru...  Sml30

  superkarma: 0 23.08.2011, 10:01:07
 8. avatar
  [23] SStream [*]

  všechny boty mám černé a kabelku mám jen jednu. Černou. Pusťte se do mě Sml30 Na oblečení - zvlášť mimo práci mi moc nezáleží. Vlastně vůbec. Posledně mi můj drahý sdělil, že moje maskáče mají na zadku dvě natolik úspěšně prodřená místa, že jsou mi vidět půlky včetně kalhotek s kytičkama. A že ten starší pán u vedlejšího stolečku by moji další návštěvu toalety nemusel přežít Sml52 Tak je mám teda povolené jen na doma Sml16 Bez přeháňky, na názorů lidí v mém okolí mi záleží asi tak moc jako na značce mléka do kafe.

  superkarma: 0 23.08.2011, 09:59:49
 9. [22] Anai [*]

  Dante Alighieri — #20 Ale ano, byla! Já sama jsem si párkrát pozvala kamarádku, která občas stylistiku dělá - pomohla mi podívat se na své oblečení a hlavně kombinace jinýma očima. A dále: všechny (hlavně všichni - tedy muži) máme nějaké extra oblíbené kousky ve skříni, které milujeme - a proto stejně, jako neregistrujeme nedostatky na svých blízkých, nevidíme, že ty věci už patří k popelnici - a můžeme mít skvělý vkus. Tomuto fenomenu se nevyhnu ani já. Setkala jsem se osobně se stylistkou slavných při natáčení reklamy - zpovídala jsem ji - zajímavé na tom povolání je, že k němu nepotřebujete žádné vzdělání - stačí se "vyučit" u renomované stylistky a mít talent - aspoň tak to ta slečna (obléká např. Daru Rolinc) povídala. V padesáti takhle začínat prý už je těžké - žádná "třicítka" vás vyučovat nebude chtít.

  1. na komentář reaguje Dante Alighieri — #25
  superkarma: 0 23.08.2011, 09:40:55
 10. [21] Anai [*]

  Eva_Fl — #6 Já jsem známá tím, že kritizuju právě tyhle hadrový tenisky, ale tady s Tebou nesouhlasím! Slečna stylistka je sicevidět jen z profilu, ale mně přijde její oblečení originální a PROČ NE? Nemusíme být všichni jak přes kopírák! Super článek, Dano - to tu ještě nebylo! Navíc mi celý mluví přímo z duše - zcela se s uvedenými názory ztotožňuju, jako vizážistka oblékání samozřejmě taky sleduju. A ještě: ano, i "mistr tesař" se utne a někdy i žena, která je schopna skvěle poradit druhým s oblečením a má skvělý vkus "ulítne" (jako jedna moje kamarádka - občas - a jako já - někdy). Opakuju se, ale opět "teorie 3D" - natočit se na kameru, foťák nebo dnes už i mobil, je pro každého dostupné a uvidíte samu sebe tak, jak vás vidí okolí.

  superkarma: -2 23.08.2011, 09:34:55
 11. avatar
  [20] Dante Alighieri [*]

  Pořád si stěžuju, že mám nefunkční šatník a neumim nakupovat. Ale spíš než na nákupy bych pozvala stylistku domů, aby mi udělala kombinace, případně vyštrachala, co nenosím nebo naopak zahodila, co nosím a je to příšerný. Ale jestli by k něčemu tato porada byla, to nevím. Sml30

  1. na komentář reaguje Anai — #22
  2. na komentář reaguje Fofo — #36
  superkarma: 1 23.08.2011, 09:27:28
 12. avatar
  [19] Altamora [*]

  wich — #9 Taky mám svůj styl, ale uznávám, že je trochu nudný. Dlouhá léta nosím do práce kalhotové kostýmy nebo kalhoty a sako, semtam kostým se sukní, v létě v zimě. Když si nějaký oblíbím, tak ho nosím do roztrhání, méně oblíbené měním po roce. Je mi jasné, že by to chtělo změnu, ale když si jdu něco koupit, cokoliv, tak je to nakonec zase nějaký kostým. Takže o stylistce uvažuji už delší dobu. Co mě vždycky odradí, jsou proměny v časopisech. Vždycky v komentáři napíší, že paní úplně změnili.  Já se ale nechci změnit, já bych chtěla jen podtrhnout svoji osobnost. Nemám potřebu předstírat, že jsem někdo jiný. Kde ale vzít někoho, kdo nemá svůj mustr, do kterého napasuje každou?

  1. na komentář reaguje wich — #28
  superkarma: 4 23.08.2011, 09:15:13
 13. avatar
  [18] ToraToraTora [*]

  Suzanne — #16 Sml30 Klauni , ano, já pořád nemohla přijít na to, kdo dnes nosí velké červené boty a lesklé sako za bílého dneSml52

  superkarma: 0 23.08.2011, 09:10:12
 14. avatar
  [17] Eliana [*]

  Na co stylistku, tož to nechápu? Na poradu mám kamarádky a ony mne, ale když už nakupuju hadříky tak sama v klidu a musím mít na to správné rozpoložení...

  superkarma: 1 23.08.2011, 09:09:38
 15. avatar
  [16] Suzanne [*]

  Eva_Fl — #6 ToraToraTora — #11 takový obleček vídám často na veselých akcích pro děti. To je klaunSml24

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #18
  superkarma: 0 23.08.2011, 09:03:51
 16. [15] Anime Otaku [*]

  Se stylistkou bych nešla asi omylem. Když se podívám na nejrůznější proměny, co se toulají na internetu, tak je to většinou hrůza. Stylisté mají tendenci absolutně ignorovat to nejdůležitější a to povahu a osobní pocity člověka. Ano je dobré zkusit něco nového, ale co když někdo nechce? Co když se najdou i lidi, kteří radši budou dbát o to, aby se chovali jako lidé a ne o to jestli jim kabelka ladí k botám nebo ne? A taky si nejsem jistá, že nákup se stylistkou zvládne peněženka většiny lidí. Třeba já nikdy nekoupím kus kde nejsem spokojená s kvalitou látky a švů. Nechci věci co se po 3 turnusech v pračce rozpadnou.

  superkarma: 1 23.08.2011, 08:36:39
 17. avatar
  [14] wich [*]

  kareta — #13 No to je pravda Sml67Sml30Sml30 A tady by to bylo účinné i proti těm, v nedávné diskuzi, zmiňovaným čumilům a hvízdačům z lešení - místo pohvizdávání by se báli Sml57Sml52Sml52

  superkarma: 0 23.08.2011, 08:26:22
 18. avatar
  [13] kareta [*]

  wich — #10 jasně...ale NEMUSÍ!!! se převlékat, když jedou na úřad...např. na monterky a gumáky hodí hadr a jedou jednatSml24kamoška si to pochvalovala v Tunisu..večer pařba, na hlavě natáčky...a nutně potřebovala něco nakoupit...tak nahodila hadr a šup do krámu...Sml67

  1. na komentář reaguje wich — #14
  superkarma: 0 23.08.2011, 08:22:02
 19. avatar
  [12] ToraToraTora [*]

  Stylistku bych si na nákupy nevzala, protože kolikrát nevím ani já, co chci, tak jak to může vědět nějaká stajlistka. Navíc jednorázový nákup nic neřeší. Pokud žena nepřijme za své určitá pravidla, která platí pro její postavu a náturu, bude další sezonu uplně v řiti. Nehledě na to, pokud přijde nějaký trend, o kterém stylistka před rokem ani nemluvila.

  superkarma: 2 23.08.2011, 08:20:59
 20. avatar
  [11] ToraToraTora [*]

  Eva_Fl — #6 No, to je právě to, já si nemyslím, že by stylistka byla vždycky takové terno, jak o sobě vyprávějí rády.Sml30

  1. na komentář reaguje Suzanne — #16
  superkarma: 0 23.08.2011, 08:18:01
 21. avatar
  [10] wich [*]

  Altamora — #3 kareta — #7 Já vám do toho nechci kecat, ale ty holky pod těmi burkami nosí úplně stejné oblečení jako my Sml30Sml30Sml30

  1. na komentář reaguje kareta — #13
  superkarma: 0 23.08.2011, 08:16:01
 22. avatar
  [9] wich [*]

  Za ty roky už sama vím, co mi sluší, v čem se cítím dobře. Mám svůj styl + dodržuju oblékání dle příležitosti a toho se držím.

  Jitulinka — #8 No pokud jsi stále taková kočka jako na fotce, kterou jsi mi posílala, tak by tě stylistky určitě sepsuly (jako každého, kdo není podle jejich měřítka Sml30) a my "normální smrtelnice" si řeknem TO JE KOČKA! Sml33

  1. na komentář reaguje Altamora — #19
  superkarma: 0 23.08.2011, 08:13:22
 23. avatar
  [8] Tulinka [*]

  Zajímalo by mě,kdyby jedna ze stylistek viděla můj šatník.....co by asi řekla Sml54

  xsg — #2 Myslíš Libora Šulu Sml16

  1. na komentář reaguje wich — #9
  superkarma: 0 23.08.2011, 07:46:04
 24. avatar
  [7] kareta [*]

  Altamora — #3 Sml30nápodobně...abaya ani burka by mi nevadily..jinak nakupování řeším tak, že do krámu, ve kterém mají oblečení, co se mi líbí požádám prodavačku, aby mne oblíkla a bývám spokojená...nikdy mne žádná nezprznilaSml80

  1. na komentář reaguje wich — #10
  superkarma: 0 23.08.2011, 06:52:40
 25. avatar
  [6] Eva_CZ [*]

  Tu obludu v leginach a cervenych teniskach oblikal KDO? Sml14

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #11
  2. na komentář reaguje Suzanne — #16
  3. na komentář reaguje Anai — #21
  superkarma: 0 23.08.2011, 02:38:36
 26. avatar
  [5] Eva_CZ [*]

  Rikina — #4 a plasticke chirurgy, protoze nejdulezitejsi ze vseho je vypnuta kuze na drzce. Jeste me napada sraci specialista, to by mohl byt zajimavy napad pro podnikani. Sml28

  Hele, kdyz se uzivi lecitele zvirecich dusi, uz se nicemu nedivim.

  superkarma: 3 23.08.2011, 02:37:08
 27. [4] Rikina [*]

  Lidstvo degeneruje. Sml80 Lidi potřebujou výživové poradce, aby se najedli, stylisty, aby se oblíkli, a sexuální trenéry, aby... no. Sml57 Smutné. Možná by fakt ten konec světa zhruba za rok nebyl od věci. Sml39 

  1. na komentář reaguje Eva_Fl — #5
  superkarma: 4 23.08.2011, 01:07:55
 28. avatar
  [3] Altamora [*]

  Lákalo by mě nakupování se stylistkou. Nenávidím nakupování oblečení, skoro nic se mi nelíbí, tak by se mi hodil někdo, kdo to udělá za mě. Jen bych byla obtížná klientka, protože jsem paličatá a dost konzervativní. Vůbec by mi nevadilo chodit v burce nebo kroji, nemusela bych se hadrami vůbec zabývat.Sml16

  1. na komentář reaguje kareta — #7
  2. na komentář reaguje wich — #10
  superkarma: 0 23.08.2011, 00:56:13
 29. [2] xsg [*]

  Nejhorší stylista byl kadeřník z "Nahá jsi krásná", jméno si nepamatuju, jak těm účastnicím vždycky vyházel téměř všechno oblečení z okna na ulici.Sml23

  1. na komentář reaguje Jitulinka — #8
  superkarma: 0 23.08.2011, 00:26:59
 30. [1] xsg [*]

  Na první fotce je stylistka "sportovně elegantní", teda na té by si Ada z módního pekla pěkně smlsla! Sml30 Zrovna nedávno se zlobila, že "Ke sportovní eleganci nepatří sportovní adidasky (tady Nike), protože jsou sportovní." Sml30

  superkarma: 0 23.08.2011, 00:21:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme