Zajímá vás, jak je to s nakupováním u Křížů? O svoje zkušenosti se s námi podělila i Klára. Přečtěte si její příspvěvek na dnešní téma a možná zjistíte, že jste na tom některé z vás podobně.

Asi mne nakupování netěší tolik moc jako jiné ženy. Vím, že někdo má z nakupování úplnou slast. Tak mne to nezasáhlo.

Ale docela ráda jen tak očumuji, co mají kde nového, jen tak zbůhdarma se procházím, osahávam oblečení, někdy i sejmu ramínko a dívám se do zrcadla, jak by mi ten hadýrek slušel.  Občas se pro něco nadchnu a buď koupím hned nebo si to nechám uzrát v hlavě.

Tyhle věci ale nejdou, pokud je se mnou můj muž. On vyloženě trpí, když má jít se mnou nakupovat. Raději si sedne do kavárny a někde na mne čeká, pije kafe a čte si noviny.  Trpí ještě víc, pokud jdeme nakupovat věci, které jsou na sebe a jsou pro něho. Když potřebuje boty, domlouvám se s ním dopředu, aby s tím počítal a dopředu to vydejchává. Když koupíme věci, co mu vyhovují, klidně to nosí rok a nepotřebuje nic měnit.

To neplatí pro nákupy sportovních věci a jídla.

V obchodě s jídlem by mohl trávit hodiny, zvlášť, když mají dobré jídlo. Pozorně si čte etikety, dlouze vybírá, aby koupil opravdu kvalitní věc, která bude chutná a dobrá. Já už bych měla nákup v autě, ale můj muž si to užívá. Musím ho pochválit, v obchodech s jídlem je praktičtější než já. Stejně tak v obchodech se sportovními věcmi.

Když si vzpomenu, jak nám tatínek namísto trička vozil za totáče z ciziny šišku salámu, čabajky nebo nějakou jinou laskominu, je mi jasné, proč jsem si ho vybrala.

Klára Křížová

Mohu potvrdit. To samé už nám prozradil i Radek. Nákup (dobrého jídla) je pro něj požitek. A Klára se má, protože z dobrých surovin umí uvařit i skvělé jídlo. Tedy, abych byla přesnější. Nikdy jsem od něj nic nejedla, ale umí o vaření tak poutavě vyprávět, že se vám přímo sbíhají sliny.

A co vy, milé ženy-in? Vaří váš manžel? Nakupuje si sám i suroviny a nechce, abyste mu do toho mluvila? A jak je to s ostatními nákupy? Je také na zabití, když spolu vybíráte oblečení? Pojďte na to téma dát dnes řeč.

Napište nám o svých zkušenostech na: redakce@zena-in.cz

Reklama