PhilipsŘešíte již v těchto dnech nákupy vánočních dárků? Nebo jen uvažujete o koupi nového spotřebiče, ale nejste si jeho výběrem zcela jistí? Společnost Philips pro všechny své zákazníky, kterých si velmi váží, připravila speciální promo akci s názvem „Záruka vrácení peněz 90 dnů“, která probíhá od 15 9. 2013 do 31. 1. 2014 ve vybraných obchodech s elektrospotřebiči po celé České republice.

Jednoduchý princip

PhilipsSystém promo akce společnosti Philips „Záruka vrácení peněz 90 dnů“ je velmi snadný. Pokud si zákazník v období od 15 9. 2013 do 31. 1. 2014 zakoupí jakýkoliv Philips kuchyňský robot, tyčový mixér, ruční šlehač, odšťavňovač, mixér, epilátor (mimo IPL Philips Lumea), fén, žehličku na vlasy, kulmu, vysavač, žehličku, dětskou chůvičku Philips Avent, nebo přístroj Philips Sonicare a výrobek nesplní jeho očekávání, stačí jej během 90 dnů od zakoupení zaslat spolu s originálem účtenky a s vyplněným kuponem z promo letáčku na uvedenou adresu. Výrobek musí být nepoškozený, v původním obalu, se všemi doplňky. Pokud splníte tyto základní podmínky, budou vám zaslány peníze zpět dle vašeho výběru buď poštovní poukázkou, nebo na bankovní účet.

Kde všude bude akce probíhat

Speciální promo akce Philips „Záruka vrácení peněz 90 dnů“ probíhá na celém území České republiky ve vybraných obchodech - Datart, Electroworld, Euronics, Okay, Planeo, Globus, Flexio-Makro a i v online obchodech - Mall, Alza a Kasa.

Reklama