Reklama

Ve spolupráci s www.zoot.cz jsme pro vás připravili speciální nákupní zónu, kde si můžete vybrat a koupit dárky, které byste sama chtěla pro sebe nebo pro vaše blízké. Najdete ji zde (klikni)

Inspirovali jsme se výsledky ankety, kterou jste mohly minulý týden vyplnit. Podívejte se, co jsme pro vás připravili

Díky anketě jsme mohli ve spolupráci s www.zoot.cz nachystat výběrovou nákupní zónu speciálně pro vás tak, abyste v ní našly všechno, čím chcete obdarovat své blízké nebo příbuzné napříč generacemi – a samozřejmě můžete udělat radost i sama sobě, protože jsme se vás zeptali i na to, jaký dárek byste si přála pod stromečkem rozbalit vy.

hp

V nákupní zóně se jistě snadno zorientujete. Najdete v ní tipy na praktické nebo dekorativní předměty do domácnosti, kosmetické balíčky, módní doplňky a v neposlední řadě také módní a stylové kousky, kterými můžete obohatit šatník vaší dcery, maminky, kamarádky, anebo ten váš!

Vaše děti píšou Ježíškovi, vy to máte jednodušší

Máte strach, že zase pod stromečkem najdete o číslo větší noční flanelovou košili anebo šátek, kterých už jste dostala víc, ale žádný není podle vašeho gusta? Podívejte se, jaké krásné věci vám nabízíme v naší nákupní zóně, a pokud máte čas, můžete samozřejmě zapátrat v jednotlivých sekcích a najít ty pravé šaty, sukni nebo halenku, po kterých zatoužíte… pak už stačí jen poslat manželovi „ježíšovský“ e-mail s odkazem a můžete se těšit na nadílku!

Tipy na jednotlivé dárky a kolekce, které najdete v naší speciální nákupní zóně, se navíc budou do Vánoc měnit, takže můžete sledovat průběžně, co je aktuálně v nabídce. Nemusíte si samozřejmě vybírat jen z této speciální nabídky, protože kliknutím na jednotlivé odkazy se dostanete k dalším tipům a nabídkám, které vás mohou oslovit.

Co jsme si vybraly my?

Jako správné ženy, manželky, maminky a dcery jsme neodolaly ani my v redakci a hned jsme se vypravily na virtuální prohlídku naší nákupní zóny. Co jsme si objednaly?

  • Kabelku pro sebe

vetsi-cerna-kabelka-diesel-s-ozdobnou-aplikaci

kabelka

  • Keep cup pro kamarádku

tyrkysovy-keepcup-twilight-large

cup

  • nebo Dárkovou sadu kosmetiky pro maminku

darkova-sada-kosmetiky-s-vuni-fiku-a-tresni-bsq

sada

Naše dárky jsou už připraveny v odběrném místě zde v Praze, kam jsme si je objednaly, a těšíme se, až tam pro ně vyrazíme!

Co je www.ZOOT.cz?

Je to internetový nákupní portál, se kterým máme velmi dobrou zkušenost. U zakoupeného zboží si můžete vybrat, jakým způsobem jej chcete obdržet. Vedle klasické možnosti doručení poštou, kurýrní službou či messengerem si jej můžete vyzvednout i osobně.  Už při vyplnění objednávky vidíte, zda je zboží skladem a za jak dlouho vám jej portál doručí nebo bude na výdejním místě.

Pokud je objednané zboží na skladě, což je většina – na skladě mají více než 30 000 kusů, zásilka vám přijde obratem. Také si můžete vybrat osobní odběr zboží – v Praze jsou již dvě odběrná místa – v Melantrichově ulici na Praze 1 a nově Vánoční výdejna radosti na Hlavním nádraží, která byla otevřena 15. listopadu a její provoz končí 15. ledna 2013.  Zde si objednávku můžete vyzvednout ještě tentýž den (pokud si objednáte zboží do 11.00). A nebojte se, pokud vám zboží není nebo se vám nelíbí, můžete jej zde nechat a nic vás to nebude stát. A co je důležité, nově máte na vrácení zboží, bez udání důvodu, 90 dnů!

Portál www.ZOOT.cz vám udělá radost i cenou! www.ZOOT.cz prodává značky, které jsou ve světě oblíbené, a dováží je i sem. Co si zde můžete koupit? Více než 200 značek nabízí módu i „homedekor“ – věci do domácnosti, povlečení, svíčky, dekoraci, doplňky, které vám udělají radost.

Vedle stále nabídky jsou denně připravené kolekce zboží, které jsou časově omezené a mají pro nakupující nějakou výhodu. Pro své zákazníky, kteří si nákupy na www.ZOOT.cz oblíbili, také každý den vytváří OOlovek dne – speciální cenovou nabídku vybraného zboží pro ženy i muže.

Podívejte se, co jsme pro vás připravili: http://www.zoot.cz/kolekce/1695/zena-in/888/zena-in

Ve spolupráci s Ježíškem dělá radost ZOOT!