Rodina

Nakupujete rády dárky? A co třeba ty skutečné?

Hektickému vánočnímu šílenství již sice dávno odzvonilo, ale dárků, jimiž našim milovaným osobám činíme radost, není nikdy dost! Pomyslela jste ale někdy na to, že byste mohla pomoci druhým, těm, kteří vaši pomoc skutečně potřebují a ocení? Nevěříte pokoutným výběrčím peněž, kteří nás denně oslovují na ulici? Zkuste se zapojit do velmi úspěšného projektu Člověka v tísni, díky kterému můžete například zakoupit domácí užitková zvířata. Úsměv na tváři potřebným osobám můžete vykouzlit i za poměrně mrzký peníz.

Máte-li dobrosrdečného ducha a ráda byste pomohla druhým, nemusíte už váhat ani minutu. Nezisková organizace Člověk v tísni založila dlouhodobou sbírku Skutečná pomoc, na jejímž základě systematicky pomáhá v nejchudších zemích světa. Z jejího výtěžku jsou budovány zdroje pitné vody, stavěny školy, nemocnice, a též není opomenuta ani podpora rolníků, kteří jsou pak schopni vlastní obživy.

dárek

Čekáte-li, že zapojením se do tohoto humanitárního projektu odstartujete nekončící a unavný maraton ve vyplňování dotazníků, či jen jednorázově kliknete a odešlete platbu z vašeho internetového účtu, která nebude mít ve finále své hmotné opodstatnění, jste na omylu.

V rámci sbírky Skutečná pomoc je možno prostřednictvím darovacího certifikátu zakoupit v internetovém e-shopu Skutečný dárek, jehož hmotnou hodnotu si určíte jen vy sama. Obdarovat potřebné pak můžete například včelím úlem, kanystry s pitnou vodou, školními pomůckami, osivem či šicím strojem.

Milé ženy-in, neváhejte a připojte se k mému daru, který čítá dvacet kuřat. I díky nám totiž může být ten náš svět skutečně lepším!

Více informací naleznete na: http://www.skutecnydarek.cz

Čtete také:

   
29.04.2014 - Rodina - autor: Veronika Pavlíková

Komentáře:

  1. [1] Alebi [*]

    Myslím, že člověka v tísni nemusím hledat někde za mořem, stačí se podívat kolem sebe, kolik tu máme nemocných dětí, kteým je potřeba pomoci, kolik starých lidí přežívá v nuzných podmínkách, kolik občanů naší vlasti žije na ulici- a určitě ne všichni vlastní vinou! Tady prosím pomáhejte!

    superkarma: 0 29.04.2014, 14:28:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme