Novinky

Nakupte v Intersparu a uvařte se Zdeňkem Pohlreichem

Obdivovatelé kuchařského umění Zdeňka Pohlreicha se mohou po několik sobotních večerů učit vařit od mistra svého oboru doslova v přímém přenosu.

V zábavné kuchařské live show Vaří celé Česko připraví známý šéfkuchař během šedesáti minut jednoduché tříchodové menu. V prodejnách SPAR a INTERSPAR najdou zákazníci již od středy vše potřebné pro sobotní vaření, včetně aktuálního nákupního seznamu s podrobným receptem. Osmidílný pořad bude od 19. října vysílat každou sobotu TV Prima od 20.15 hodin.

„Pořad Vaří celé Česko je dalším projektem, na kterém spolupracujeme společně se Zdeňkem Pohlreichem,“ říká Martina Studnička Malcová, vedoucí oddělení marketingu SPAR ČOS. „Tentokrát se jedná o pořad vysílaný živě, do něhož se mohou diváci aktivně zapojit, a pokud přijdou nakupovat do našich prodejen, usnadní si i práci se sháněním potřebných ingrediencí,“ dodává Martina Studnička Malcová.

V kuchařské live show Vaří celé Česko budou Zdeňku Pohlreichovi pomáhat jeho hosté z řad známých osobností. V průběhu každého dílu se šéfkuchař navíc spojí se dvěma diváky, kterým bude po celou dobu radit a sledovat je, jak se jim daří. Vařit se bude z jednoduchých a dostupných surovin, z nichž Zdeňek Pohlreich během šedesáti minut vykouzlí lahodné delikatesy.

poljedna

Aby se diváci mohli na sobotní vaření připravit s předstihem, mohou již od středy nakoupit vše potřebné v prodejnách SPAR a INTERSPAR. Všechny výrobky potřebné pro aktuální sobotní vaření budou na prodejní ploše viditelně vystaveny a označeny. Zákazníci budou mít k dispozici také přehledný nákupní seznam a podrobný recept, který si následně mohou odnést domů. Všechny produkty zůstanou vždy v nabídce ještě do úterý dalšího týdne. Projekt INTERSPAR podpoří letáky, inzercí a instorovou komunikací. Více informací o pořadu na: http://www.iprima.cz/varicelecesko

polldvaa

Více informací na: www.interspar.cz
http://www.interspar.cz/spar/akcni_nabidky/cesko_vari_s_pohlreichem.htm

www.facebook.com/Interspar.cz
Staňte se našimi fanoušky!

tisková zpráva

   
18.10.2013 - Redakční novinky - autor: redakce

Komentáře:

 1. avatar
  [2] marianaant [*]

  V Intersparu nakupuji často a ráda, ale tohoto pana kuchaře nemám ráda. Je na mé gusto moc sprostý a vulgární.Sml31

  superkarma: 0 19.10.2013, 16:40:19
 2. avatar
  [1] risina [*]

  Dnes večer budu v práci, tak si nic neuvařím Sml23. Ale ty kotlety se zelím mě lákají někdy jindy.

  superkarma: 0 19.10.2013, 15:48:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme