Jak k němu dospěla? Přečtěte si její neuvěřitelnou příhodu, která se stala krátce po svatbě. Na prvním velkém společném nákupu se rozhádali a ...více nebudu prozrazovat, to se dočtete v jejím příspěvku

Moc vás zdravím Ženy-in, po příhodě před patnácti lety jsem dospěla k výsledku, že nakupovat JEDINĚ BEZ MUŽE...a co se stalo? Krátce po svatbě jsme s novomanželem jeli nakupovat do 50km vzdáleného města, no a na nákupech jsme se pořádně „rafli“ a naše výměna názorů pokračovala i v autě. Když se manžel vymotal ze města, začal do mě rýt, že tedˇ pojedu já.

Ale já dělala uraženou a řídit za žádnou cenu nechtěla. Manžel prudce stoupl na brzdu, zastavil u krajnice a houkl na mě: „JEĎ“...když vylezl z auta a vzadu bouchly dveře, byla jsem v domění, že se naštval a sedl si na zadní sedačku...v té chvíli jsem přeskočila řadící páku, zařadila a jako raketa vystartovala! Za celou cestu manžel nepromluvil, tak jsem si říkala, asi se těžce naštval a usnul, a tak jsem to neřešila a ujížděla jako „závodnice“!

Když jsem přijela do cíle a vystoupila z auta, zůstala jsem jako OPAŘENÁ-manžel v autě nebyl...já ho tam zkrátka a jasně zapomněla!!! V té chvíli mně bylo do pláče. A co tedˇ? Rodiče si klepali na čelo, ale táta se obětoval, že se mnou   pojede zpět, že ho pojedem hledat!

Cestou jsme se rozhlíželi, ale manžel nikde-dojeli jsme až na osudné místo, ale NIC. A tak jsme se vydali zpět-tolik kázání od táty jsem si nevyslechla snad za celý život, jak za tu jízdu.

Ještě jsem se uklidňovala, že třeba už manžel bude doma, ale omyl. Byla jsem jako na trní. Několikrát jsem byla na nádraží v domění, že přijede vlakem, ale on stále nikde. Když se setmělo, měla jsem hotovou depku...nezbývalo mi nic jiného než čekat.

Jo, miláček se vrátil až nad ránem a nepřišel sám...doprovázela ho pořádná opice. A já mu marně vysvětlovala, že jsem ho tam zapomněla omylem, že to nebyl záměr. Od té doby u nás, novomanželů, panovala tichá domácnost, a věřím, že manžel litoval toho, že si mě vzal. A výsledek?

Jsme spolu víc než patnáct let, ale nakupovat spolu zásadně nechodíme...nebo spíš NEJEZDÍME!!!!

Krásný den přeje Bohuša

To je neuvěřitelná příhoda. Víte, milé ženy-in, co se muže vyvrbit z nepovedeného nákupu? Ale řeknu vám, že musíte být pěkné rozbušky...OBA

Co tomu říkáte, milé ženy-in? pěkná příhoda, co? Stalo se vám, že se hádka při nákupu takhle vyhrotila? Nebo máte doma kliďase, který se nenechá vytočit? Pokud se chcete k dnešnímu jistě zajímavému tématu také vyjádřit, pospěšte si, ať stačíme váš příspěvek ještě vydat

redakce@zena-in.cz

Reklama